Offeríno – akcijos ir nuolaidos

Offeríno – Lietuvos didžiųjų prekybos centrų akcijų programėlė skirta žmonėms, kurie nori sutaupyti laiko ir pinigų kasdienių apsipirkimų metu. Vietoje to, kad vartytumėte prekybos centrų leidinius ar lankytumėtės pavieniuose jų tinklalapiuose, Offerino aplikacija automatiškai, pagal nuolaidos dydį pateikia surikiuotą prekių sąrašą, taip palengvindama norimą prekių paiešką ir sutaupydama dalį jūsų laiko.

offerino1
offerino2
offerino3
offerino4

Paieškos funkcija puikiai pasitarnauja kai reikia surasti pavienius produktus ir jų kainas. Norimas prekes ir pasiūlymus lengva filtruoti pagal kategoriją ar prekybos centrą. Pažymėjus savo lankomus prekybos centrus vieną kartą – daugiau to daryti nereikės, nes kaskart atsidarius aplikaciją matysite tik jums aktualias nuolaidas.
Kiekvieną akciją leidžiama pažymėti ir taip pridėti į atskirą sąrašą “Mano akcijos”. Tai greitosios prieigos skiltis, sauganti patikusias ir jums naudingas akcijas.
Offeríno nereikalauja registracijos ir neprašo jokių specialių papildomų leidimų. Atsisiuntus aplikaciją, tūkstančiai nuolaidų pateikiama tiesiogiai telefono ekrane.

Atsisiųsti

Rašyti komentarą

Tavo el. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukai pažymėti *


Apie androidai.lt

Mobilių technologijų naujienų portalas išsamiai pateikiantis svarbią informaciją apie naujausius išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius ir juos valdančios Android operacinės sistemos atnaujinimus. Čia galima rasti begalę tutorialų, kaip savo androidui perrašyti operacinę sistemą ir suteikti naujų galių, o kartais net ir naują gyvenimą. Tinklapis reguliariai papildomas ypač naudingom aplikacijom, kur net ir brangiausios jų, dažnai dalinamos nemokamai.


Kontaktai

Nuotolinė pagalba