Revolut

Greitai paplitusi ir puikiai vertinama Revolut aplikacija sukėlė mūsų susidomėjimą. Todėl nusprendėme atlikti detalią revoliucinės programėlės apžvalgą ir išsiaiškinti kokią naudą jį teikia.

Kaip visi puikiai žinote, bankai jau ilgą laiką generuoja dideles pajamas iš savo klientų, tuo tarpu ir mūsų visų atliekamų kasdienių bankinių operacijų. 7 metus investicinėje bankininkystėje pradirbęs Nikolay Storonsky tą puikiai suprato ir tikėjo, kad tam turi ateiti pokyčių metas. 2013-tų birželį gavęs banko paskolą savo verslui kurti, jis metė darbą banke, kad galėtų pagaliau įgyvendinti savo idėją. Padedamas bendraminčio Vladyslav Yatsenko, 2015-tų liepą Nikolay Storonsky nusprendė užbaigti mokamų bankinių paslaugų erą ir pristatė aplikaciją „Revolut“.
Tai telefone esanti virtuali banko kortelė, kuria leidžiama nemokamai atlikti įvairius bankinius pavedimus vos keliais prisilietimais. Revolut naudojimas pakankamai paprastas. Pirmiausia turima banko sąskaita susiejama su virtualia, telefone esančia Revolut kortele. Sulaukus banko patvirtinimo, leidžiama pasirinkti kokią sumą pervesti iš banko sąskaitos į virtualią kortelę. Kai pinigai atsiranda telefone esančioje Revolut kortelėje, galima atlikti nemokamą pavedimą į draugo turimą Revolut virtualią kortelę. Jei asmuo, kuriam norite persiųsti pinigus tokios aplikacijos nenaudoja ir minėtos kortelės neturi, pinigus galima persiųsti SMS žinute, e-paštu arba WhatsApp aplikacija. Tokiu atveju gavėją pasieks pinigų priėmimo nuoroda, kurią atsidarius bus prašoma suvesti savo duomenis, tarp jų nurodant ir banko sąskaitos numerį. Nuoroda galioja 24h, po paros nesulaukus pinigų priėmimo patvirtinimo, jie automatiškai grąžinami į siuntėjo Revolut virtualią kortelę. Jei siunčiant pinigus suklydote ir nurodėte netinkamą adresatą, transakciją akimirksniu galima atšaukti pačioje Revolut aplikacijoje. Adresatą pasiekusi nuoroda taps neaktyvi ir negaliojanti.

Be visų šių privalumų, kuriuos išvardinome, kompanija siūlo nemokamai įsigyti ir fizinę kortelę. Ji atsiunčiama jūsų nurodytu adresu be jokių papildomų mokesčių ir atrodo lygiai taip pat, kaip matoma virtuali telefono ekrane.
Čia atsiveria dar kiti privalumai. Turint fizinę kortelę ir per mėnesį nusiimant iki 500£ (557€) grynųjų pinigų bet kuriame pasaulio krašte, taikomi nuliniai bankomatų mokesčiai. Reikia atkreipti dėmesį, kad Revolut kortelei netaikomi ir įprasti bankinių kortelių metiniai aptarnavimo mokesčiai. O pametus fizinę kortelę, ją akimirksniu galima užblokuoti tiesiogiai per aplikaciją ir taip apsisaugoti nuo finansinių nuostolių.

revolut4
revolut3
revolut2
revolut5

Revolut stipriai pasitarnauja ir daug keliaujantiems, kur dažnai susiduriama su trim problemom:

  1. Tenka ieškoti pinigų keityklos, keičiančios valiutą geriausiu kursu.
  2. Pasitaiko sukčiavimo atvejų.
  3. Taikomi skirtingi ir neaiškūs paslaugų įkainiai.

Šiuos atveju, atsiskaitant fizine Revolut kortele pinigai nuskaičiuojami tos dienos geriausiu šalies nacionaliniu valiutos kursu. Dėl pinigų išgryninimo taip pat nereikės pergyventi, nes jis nemokamas, o valiutos konvertavimas automatiškai atliekamas tuo pačiu principu.

Kalbant apie statistiką, šiai dienai Revolut jungia daugiau kaip 330,000 vartotojų visame pasaulyje, o naudojant virtualią kortelę jau padaryta virš bilijono dolerių transakcijų. Šiemet Revolut sistema buvo įvertinta 42-iem milijonais svarų ir sulaukė 1 milijono investicinio kapitalo iš verslo partnerių. Per metus pasiekti įspūdingi skaičiai žada šviesią ateitį toliau vystomam debesų sistemoje valdomų pinigų projektui.

Atsisiųsti

Rašyti komentarą

Tavo el. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukai pažymėti *


Apie androidai.lt

Mobilių technologijų naujienų portalas išsamiai pateikiantis svarbią informaciją apie naujausius išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius ir juos valdančios Android operacinės sistemos atnaujinimus. Čia galima rasti begalę tutorialų, kaip savo androidui perrašyti operacinę sistemą ir suteikti naujų galių, o kartais net ir naują gyvenimą. Tinklapis reguliariai papildomas ypač naudingom aplikacijom, kur net ir brangiausios jų, dažnai dalinamos nemokamai.


Kontaktai

Nuotolinė pagalbaNaujienlaiškis


Kategorijos