Apie

Apie androidai.lt

Plačiai naudojama Google kompanijos sukurta Android programinė įranga tapo neatsiejama daugumos išmaniųjų telefonų bei planšetinių kompiuterių dalimi. Pastebima, kad IT sektoriaus kompanijų gigančių tikslas, vartotoją pripratinti būtent prie savo gaminamų produktų ir jų paslaugų vartojimo.

Šiai dienai turime platų pasirinkimą tarp gamintojų ir jų gausybės skirtingų produktų prieinamų įvairaus amžiaus žmonių grupėms. Natūralu, kad vien tik išmanusis telefonas ar planšetinis kompiuteris pats iš savęs nieko vertas jeigu jo visų galimybių neperteikia jį valdanti programinė įranga. Todėl po pirmąjį įspūdi paliekančio įrenginio dizaino, techninių galimybių seka be ne svarbiausia viską apjungianti dalis – programinės įrangos galimybės.

Dauguma vartotojų įsigiję išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį net nenutuokia kokios jo realios galimybės. Gamykliškai dalis detaliųjų funkcijų yra užrakinta arba visiškai vartotojui nematoma. Tik įdiegus modifikuotą programinę įrangą galima pilnai kontroliuoti savo įrenginį, stebėti resursų panaudojimą bet kuriame procese ar atlikti norimas konfigūracijas be jokių apribojimų.

Tinklapis skirtas visiems, o ypatingai išrankiems vartotojams turintiems išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius ir kitokius įrenginius veikiančius Android operacinėje sistemoje.

Čia rasite visą išsamią informaciją apie Android operacinę sistemą, jos atnaujinimus, panašias modifikuotas versijas ir jų specifikacijas.

Sekdami detaliai aprašomus tutorialus sužinosite kaip programiškai išlaisvinti savo telefoną įdiegiant modifikuotą programinę įrangą ir suteikiant sau super vartotojo teises.

Atliekant aprašomus telefonų programinės įrangos pakeitimus netenkama gamintojo suteikiamos garantijos.

Įspėjame, kad atlikdami nurodytas programinės įrangos modifikacijas už garantijos netekimo, galimas įrenginio pažeidimo pasekmes atsakomybę prisiimate tik Jūs patys.

Tinklapyje naudojama terminologija:

Root – įrenginio programinis nulaužimas.

Flash – programinės įrangos įdiegimas.

Rom – programinės įrangos rinkinys.

Kernel – pačią programinę įrangą valdantis failas.

Boot – užkrovimo modulis.

Bootloader – failas paleidžiantis startinį programos užkrovimą.

ClockworkMod Recovery – startinė atstatomoji programinio valdymo sistema.