The Room 3

Jeigu reikėtų trumpai apibūdinti The Room 3, tai greičiausiai užtektų tokio sakinio: Prikaustantis žaidimas, kuris didžiąją dalį laiko privers bet kurį žaidėją jaustis sumaniu ir išmintingu. Tačiau kalbant išsamiau, šioje galvosūkių pripildytoje aplinkoje yra paslėpta daugybę įdomių faktų atskleidžiančių detalių.

Žaidžiantiems pirmą kartą reikėtų žinoti, kad tai jau 3-ojį sėkminga The Room dalis. Intelektualus žaidimas, pasižymintis puikia grafika ir įdomia aplinka greitai užkariavo mobilių platformų žaidėjų širdis nuo pat savo pirmo pasirodymo. Tai paskatino kūrėjus išleisti antrą, o vėliau ir trečią dalį, kurioje žaidėjas turi daugiau laisvės judėjimui ir savo pasirinkimams. Pati istorija be didelės įžangos prasideda kerinčioje didelėje pilyje, pilnoje skirtingų kambarių ir juose esančių įdomių daiktų bei užuominų, kurioms dažnai sunku atsispirti. Apsidairius plačiau pastebėsite, kad visi įrankiai kartu su daiktais vienaip ar kitaip yra susiję ir išdėstyti pereinamuose kambariuose.
Norint daryti procesą ir sėkmingai keliauti į kitus žaidimo lygius, turėsite įveikti pradinius galvosūkius. Natūralu, kad su kiekvienu nauju kambariu jie taps vis sunkesni, bet tuo pačiu ir įdomesni. Lyginant su pirmąja ir antrąja The Room dalimi, šį turi kur kas daugiau kambarių gausiai pripildytų mįslingų iššūkių. Kai kurie išties stebina ir priverčia susimąstyti, kiek kūrėjams teko sukti galvą norint sukurti tokią mįslių įvairovę.

Didesni kambariai turi daugiau išdėstytų daiktų, kurie dažnai sukelia daugiau minčių ir sprendimams galimų variantų, kas pasunkina žaidimo eigą. Tačiau dėl to nereikėtų pergyventi, tiesiog eksperimentuokite, bandykite analizuoti visus galimus valdyti daiktus ir su laiku rasite reikiamą išeitį ar kombinaciją. Net jeigu užstrigote ir niekaip nerandate sprendimo, padės puikiai veikianti užuominų sistema. Tiesa, ją naudoti galima tik už sukauptus taškus, kurie skiriami įveikus galvosūkį.

Turime pasakyti, kad kiekviena sekanti The Room serija stipriai nustebina savo naujomis galimybėmis, nematytų daiktų gausa ir stebinančiu skirtingų kambarių interjeru. Nepaisant visų žaidime atsiradusių naujų galimybių, pats valdymas išlieka paprastas ir patogus.
Rekomenduojame išbandyti savo išmintį ir pasidalinti įspūdžiais su savo bendraminčiais.

the-room-34
the-room-31
the-room-32
the-room-33

Trumpa įdiegimo instrukcija:

  1. Atsisiunčiam supakuotus The Room 3.zip žaidimo failus į telefoną.
  2. Išpakuotą com.fireproofgames.theroom3 katalogą patalpinam į telefono vidinėje atmintyje esantį Android/obb katalogą.
  3. Atsisiunčiam The Room 3.apk aplikaciją ir ją įdiegiam.

Rašyti komentarą

Tavo el. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukai pažymėti *


Apie androidai.lt

Mobilių technologijų naujienų portalas išsamiai pateikiantis svarbią informaciją apie naujausius išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius ir juos valdančios Android operacinės sistemos atnaujinimus. Čia galima rasti begalę tutorialų, kaip savo androidui perrašyti operacinę sistemą ir suteikti naujų galių, o kartais net ir naują gyvenimą. Tinklapis reguliariai papildomas ypač naudingom aplikacijom, kur net ir brangiausios jų, dažnai dalinamos nemokamai.


Kontaktai

Nuotolinė pagalbaNaujienlaiškis


Kategorijos