Top 3 vaizdo registravimo aplikacijos

AutoBoy

AutoBoy yra nemokamas, asmeninis įvykių registravimo kelyje pagalbininkas. Tai aplikacija turinti visas būtiniausias funkcijas, kurios kitose programėlėse įprastai būna mokamos. AutoBoy taip pat išsiskiria protingai sukurta vartotojo sąsaja (UI), leidžiančia greitai ir paprastai valdyti pagrindiniame ekrane pateikiamas visas svarbiausias funkcijas. Ši aplikacija turi ir naudingų papildomų nustatymų kaip pastovus vaizdo įrašymo rėžimas tol kol įrenginys pajungtas įkrovimui, ar nuotraukų fiksavimas tuo pačiu metu vykstant vaizdo įrašymui ir pan. Viena išskirtinių funkcijų, tai galimybė nufilmuotą vaizdo medžiagą sukelti tiesiogiai į asmeninį YouTube kanalą.
Nustatymuose taip pat galima priskirti, kokios kitos aplikacijos turėtų būti paleidžiamos kartu, kai užkraunama AutoBoy. Ši funkcija greičiausiai pasirodys naudinga tik tiems, kurie mėgsta būtent vaizdo įrašymo metu klausytis muzikos ir valdyti savo grojaraštį ar naudoti kitas aplikacijas paįvairinančias kelionę.
Suprantama, androido atmintį lengva užpildyti aukštos raiškos prifilmuota vaizdo medžiaga, todėl būtent tam buvo sukurtas automatinis senų įrašų pašalinimo parinkimas, leidžiantis rezervuoti vietą naujų įrašų talpinimui ir išsaugoti įrenginiui nustatytą laisvos atminties dalį.

AutoBoy


DailyRoads Voyager

Tai viena pirmųjų aplikacijų, nuo 2009 metų pradėjusi registruoti vaizdą naudojant mobilius telefonus. Kūrėjai sako, kad tai lyg automobilio juodoji dėžė, net ir po incidento išsauganti visus įvykio aplinkybių įrodymus. Ji taip pat leidžia fiksuoti nuotraukas vaizdo įrašymo metu, tačiau, kas mums pasirodė išskirtinai patogu, tai pagrindinių įvykių atrinkimas iš visos vaizdo medžiagos. Vienu palietimu aplikacijoje galima pažymėti įrašą, kuris jums atrodo svarbus ir atėjus laikui neturėtų būti perrašytas nauju.
Dar viena žavinti funkcija, tai giroskopo, kaip sukimosi sensoriaus naudojimas. Nutikus nelaimei ir susidūrus automobiliams, aplikacija automatiškai išsaugo vaizdo įrašą kaip svarbų dėl užfiksuoto smūgio.
Kartu su vaizdu, pasitelkiant Google Maps paslaugas yra fiksuojamas ir automobilio judėjimo maršrutas. Šios funkcijos galima nenaudoti aplikacijai uždraudžiant GPS imtuvo prieigą ar išjungiant patį imtuvą. Išsaugotiems vaizdo įrašams leidžiama priskirti pavadinimus ir pridėti papildomą informaciją.
DailyRoads Voyager Pro (pilna) versija neturi naudojimą trikdančių ir dažnai visą ekraną uždengiančių reklamų, tačiau funkcionalumu praktiškai nesiskiria nuo savo nemokamos versijos.

Galimos pasirinkti kalbos: anglų, arabų, brazilų, portugalų, bulgarų, kinų, kroatų, čekų, olandų, prancūzų, vokiečių, hebrajų, vengrų, italų, japonų, korėjiečių, lenkų, rumunų, rusų, ispanų, turkų, ukrainiečių.

DailyRoads Voyager Pro


AutoGuard Pro

Dar viena paprasta naudoti vaizdo registravimo aplikacija, gebanti fiksuoti vaizdą ir žymėti kelionės maršrutą vienu metu. Galima pasirinkti kokią ekrano dalį skirti norimai funkcijai ar kurį iš matomų langų palikti kaip pagrindinį.
Pagrindinis AutoGuard Pro ekranas valdomas gan paprastai, o jame esantys valdymo mygtukai išdėstyti patogiai. Ši aplikacija taip pat turi daugiafunkcinį rėžimą, leidžianti tuo pačiu metu iškviesti kitas aplikacijas, kai tik paleidžiama ši programa. Yra ir papildomų funkcijų, galinčių automatiškai paleisti vaizdo įrašymą kai telefonas su nustatytu įrenginiu susijungia Bluetooth ryšiu ar tiesiog pajungiamas krovimui.
AutoGuard Pro įrašo važiavimo greitį, kelionės maršrutą ir gatvės adresus, tačiau tam reikalingas Google Maps funkcijos įgalinimas. Kalbant apie įrašų saugojimą, naudojamas tas pats, kitose programose minėtas principas, kai senesni įrašai perrašomi naujais. Nebent jie pažymimi kaip reikalingi išsaugoti.
Nustatymų meniu galima pasirinkti norimą vaizdo rezoliuciją, vaizdo kadrų dažnį, GPS koordinačių atnaujinimo intervalą ir kitus parametrus. Kaip ir AutoBoy, programa leidžia įkelti vaizdo įrašus tiesiogiai į turimą YouTube kanalą ar pasidalinti el. paštu.

Galimos pasirinkti kalbos: anglų, portugalų, kinų, čekų, olandų, prancūzų, vokiečių, vengrų, japonų, korėjiečių, lenkų, rumunų, rusų, ispanų, turkų, taivaniečių, ukrainiečių.

AutoGuard Pro

Rašyti komentarą

Tavo el. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukai pažymėti *


Apie androidai.lt

Mobilių technologijų naujienų portalas išsamiai pateikiantis svarbią informaciją apie naujausius išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius ir juos valdančios Android operacinės sistemos atnaujinimus. Čia galima rasti begalę tutorialų, kaip savo androidui perrašyti operacinę sistemą ir suteikti naujų galių, o kartais net ir naują gyvenimą. Tinklapis reguliariai papildomas ypač naudingom aplikacijom, kur net ir brangiausios jų, dažnai dalinamos nemokamai.


Kontaktai

Nuotolinė pagalbaNaujienlaiškis


Kategorijos