Galaxy Note 3 atnaujinimas į Android Nougat 7.1 (CM14)

Džiaugiamės iš anksto galėdami pristatyti oficialiai vis dar laukiamą naujausios Android Nougat 7.1 programinės įrangos atnaujinimą. Tai modifikuota Android Nougat 7.1 (CyanogenMod 14) versija, pritaikyta Galaxy Note 3 modeliui.
Greičiausiai jau žinote, kad oficialūs atnaujinimai Note 3 modeliui nebe palaikomi nuo Android Lollipop 5.0 versijos. Taip pat reikėtų žinoti, kad naujausias Nougat 7.0 atnaujinimas pasirodys šių metų gruodžio pabaigoje ir bus prieinamas tik naujausiems Nexus modeliams. Pirmame 2017-tų ketvirtyje jo turėtų sulaukti ir naujausi Samsung modeliai, apie tai plačiau rašome čia.
Visa tai reiškia, kad sekdami žemiau pateikiamus žingsnius, savo Galaxy Note 3 androidui galite suteikti naują, modernų ir pilnavertį gyvenimą, kuriuo tik nuo kitų metų mėgausis naujausi Samsung išmanieji.

Pastaba: Žemiau pateikiama programinio atnaujinimo instrukcija tinka tik Galaxy Note 3 N9005 modeliui. Šis programinis atnaujinimas neištrins įrenginio atminties SD kortelėje esančios informacijos. Pačio telefono vidinėje atmintyje esanti informacija bus pilnai išvalyta. Rekomenduojama pasidaryti svarbios informacijos atsarginę kopiją savo PC arba išmaniojo atminties kortelėje.

Prieš pradedant mums reikės:

 1. Telefono įkrauto ne mažiau kaip 80%
 2. Samsung USB draiverių įdiegtų PC. Jei turite įdiegtą Kies programą, tuomet draiveriai jau yra jūsų PC. Jei Kies neturite, siunčiamės draiverius iš čia.
 3. Nougat 7.1 (CM14) programinės įrangos ir Google Apps paketo.
 4. TWRP Recovery meniu.
 5. ODIN3 programos savo PC.
 6. Telefone pažymėto USB Debugging punkto. Jis randasi Settings/Developer Options meniu. Jei toks meniu nematomas, tuomet einam Settings/About ir 7x paliečiam Build number punktą. Grįžę į Settings rasim reikiamą Developer Options pasirinkimą.

Diegiam TWRP Recovery meniu:

 1. Išjungiam Galaxy Note 3.
 2. Perjungiam į atsisiuntimo būklę: paspaudžiam ir laikom garso patylinimo (-) mygtuką bei pagrindinį mygtuką, tada nuspaudžiam ir trečiajį – įjungimo mygtuką iki kol išvysime telefono Warning! pranešimą. Atleidžiam visus mygtukus ir spustelnam garso padidinimo (+) mygtuką patvirtindami tolimesnę seką. Galaxy Note 3 Neo download
 3. Paleidžiam atsisiųstą į PC ODIN programą ir pajungiam telefoną prie PC per USB laidą.
 4. Jeigu viską atlikote teisingai vienas iš ID:COM programos langelių turi užsidegti, o langelyje matytis COM jungties numeris. Šis pajungimo procesas gali užtrukti iki kelių minučių, todėl turėkite kantrybės. Odin 3.09
 5. Įsitikinkite, kad pažymėti tik F Reset Time ir Auto Reboot langeliai. Jei yra kitos atžymos, jos turi būti nužymėtos.
 6. ODIN programoje spaudžiam PDA ir pasirenkam atsisiųstą TWRP Recovery meniu twrp-3.0.2-0-ha3g.img.tar failą.
 7. Spaudžiam Start mygtuką ir sulaukiam kol meniu bus įdiegtas. Tai trunka iki minutės.
  Jei viską atlikom sėkmingai, turim matyti užrašą PASS!!, o ODIN programoje ID:COM langelis turi degti žaliai. Odin3 PASS
 8. Telefonas automatiškai persikraus. Pirmas užkrovimas po atnaujinimo gali užtrukti iki 5 min., todėl turėkite kantrybės.

Diegiam Nougat 7.1 (CM14) atnaujinimą:

 1. Telefonui pilnai užsikrovus, į vidinę atmintį arba microSD atminties kortelę patalpinam Nougat 7.1 (CM14) programinę įrangą ir Google Apps paketą. Abu zip formatuose.
 2. Perjungiam Note 3 į TWRP Recovery meniu. Išjungiam telefoną, vienu metu nuspaudžiam ir ~4 sekundes palaikom garso padidinimo (+), įjungimo ir apatinį home mygtuką.
 3. Recovery meniu renkamės Wipe toliau Advanced Wipe ir pažymim Dalvik Cache, Cache, System ir Data punktus. TWRP wipe
 4. Slenkam į dešinę, kad atlikti sistemos išvalymą.
 5. Gryžtam atgal į pagrindinį meniu ir renkamės Install. Surandam įkeltą Nougat 7.1 (CM14).zip programinę įrangą, ją pasirenkam ir braukiam į dešinę, kad pradėti įdiegimą. twrp-install
 6. Po atlikto įdiegimo pakartojam 5-tą žingsnį pasirinkdami Google Apps.zip paketą.
 7. Įdiegus Google Apps, grįžtam į pagrindinį meniu ir renkamės Wipe toliau Advanced Wipe ir pažymim Dalvik Cache ir Cache punktus. Braukiam į dešinę, kad išvalyti laikiną atmintį.
 8. Toliau renkamės Reboot System, kad perkrauti telefoną.
  Pirmas užkrovimas gali trukti iki 15min.

Sveikinam sėkmingai atsinaujinus Galaxy Note 3 į Nougat 7.1 (CM14) programinės įrangos versiją!

Rašyti komentarą

Tavo el. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukai pažymėti *


Apie androidai.lt

Mobilių technologijų naujienų portalas išsamiai pateikiantis svarbią informaciją apie naujausius išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius ir juos valdančios Android operacinės sistemos atnaujinimus. Čia galima rasti begalę tutorialų, kaip savo androidui perrašyti operacinę sistemą ir suteikti naujų galių, o kartais net ir naują gyvenimą. Tinklapis reguliariai papildomas ypač naudingom aplikacijom, kur net ir brangiausios jų, dažnai dalinamos nemokamai.


Kontaktai

Nuotolinė pagalbaNaujienlaiškis


Kategorijos