Top 3 išlaidų ir pajamų apskaitos aplikacijos

Wallet

Viską pasakantis pavadinimas žymi vieną geriausiai vertinamų išlaidų ir pajamų kontrolės/apskaitos programų skirtų tavo androidui.

Galime greitai įvardinti kur kas mėnesį išleidžiame daugiausiai, tačiau retas mūsų gale mėnesio gali tiksliai pasakyti kur ir kiek išleido. Tam buvo sukurta tokia aplikacija kaip Wallet, kuri organizuoja, suskirsto ir susumuoja išlaidas bei pajamas. Savaime suprantama, tai ką išleidžiate ar gaunate grynais pinigais, nebus apskaitoma automatiniu būdu. Todėl tokius duomenis teks suvesti patiems.

Wallet5
Wallet4
Wallet3
Wallet2
Wallet1
Wallet

Tuo tarpu sujungus programą su bankinėm transakcijom, visą darbą programa toliau puikiai atliks pati. Wallet saugiam transakcijų sekimui ir skaičiavimui vykdyti šiai dienai draugauja su daugiau kaip 4000 bankų. Programos kūrėjai deklaruoja, kad bankiniai duomenys neatiduodami ir neparduodami finansinėm institucijom, renkančiom tokią informaciją, kaip tą daro kai kurios kitos tokio tipo programos.

Po apsipirkimo, kiekvienom išlaidom programėlė užduos klausimą „Ar buvo verta?“, kuris neabejotinai privers susimąstyti apie smulkias ir nereikšmingas išlaidas, gale mėnesio ar metų sudariančias gana solidžias sumas. Linksmoji dalis ta, kad kortelę su tokiu klausimu galima braukti į dešinę, kad reiškia, kad tikrai buvo verta ir ji pažymima širdele. Jei kortelę stumsim į kairę, ji bus žymima šūduko ženklu aiškiai leidžiant suprasti, kad išlaidos nuėjo šūdniekiui. Cha cha šitas tikrai geras!

Wallet


Bluecoins Finance

Bluecoins5
Bluecoins1
Bluecoins2
Bluecoins3

Ši aplikacija iš kitų išsiskiria tuo, kad turi kalendoriaus funkciją, kuriame atvaizduojama kiekvienos dienos pajamų/išlaidų ataskaita. Diena kai patyrėte išlaidų žymima raudonu tašku apačioje. Šalia jo gali atsirasti ir žalias taškas, jei tą dieną buvo įplaukų. Vartotojams leidžiama pasirinkti tamsios aplinkos rėžimą, taip aplikaciją labiau suderinant su telefone naudojama aplinkos tema.

Finansinius duomenis kartu su statistinėm diagramom paprasta eksportuoti į pdf, excel ar html failus, kuriuos galima atsidaryti per kompiuterį ar esant būtinumui persiųsti kitam asmeniui.
Kita įdomi funkcija, tai skirtingų valiutų palaikymas. Mėgstantiems daug keliauti, pasirinkus savo šalies valiutą tampa lengva sekti sąskaitos pokytį be jokių papildomų konvertavimų pagal tos dienos kursą.

Bluecoins turi widget režimą. Kas reiškia, kad dienos, savaitės ar mėnesio finansai gali būti rodomi pradiniam ekrane kaip siauras žalių, raudonų skaičių langelis ar platesnis kalendoriaus vaizdas.
Jeigu įprastai pateikiamų pinigų apskaitos kategorijų neužtenka, + mygtukas leis pridėti savąsias, priskiriant joms išlaidų ar pajamų tipus. Pavyzdžiui: atsiskaičius parduotuvėje už maistą, išlaidos bus priskiriamos „Maistas“ kategorijai, užsipylus kuro „Kuras“ kategorijai ir pan.
Galimas kategorijų grupavimas, kuris labiau susistemina duomenis į bendrines ataskaitas ir yra naudingas tik kai norima matyti finansinius rodiklius pagal veiklas pvz.: darbas, buitis, laisvalaikis ir t.t.

Bluecoins Finance


Expense Manager

Expense Manager1
Expense Manager2
Expense Manager3
Expense Manager5

Kitaip nei anksčiau minėtos programos, ši leidžia vartotojui ištrinti arba redaguoti tranzakcijas tiesiogiai jų bendram sąraše. Kita įdomi funkcija, čekio duomenų įvedimas jį nufotografuojant.
Savaime suprantama, patirtas išlaidas arba gautas pajamas galima įvesti ir patiems, tačiau kur kas greitesnis būdas tiesiog nufotografuoti čekio bendrą sumą.
Expense Manager deklaruoja, kad programa yra nemokama ir visas joje prieinamas funkcijas pateikia visiškai atvirai, neprašydama jokių papildomų mokėjimų kaip kitos panašaus tipo aplikacijos turinčios užrakintus funkcionalumus.

10-ies kalbų palaikymas nėra pilnas multilanguage paketas, tačiau įprastai tinkantis didžiajai daliai vartotojų.
Expense Manager taip pat turi PIN kodo užraktą, kad telefonui patekus į svetimas rankas, svarbūs atsiskaitymo duomenys nebūtų nutekinti. Natūralu, kad tokio tipo aplikacijoms saugumas yra būtinas.

Jeigu telefono ekrane analizuoti duomenis yra nepatogu, nustatymuose aktyvavus „Access Wifi State“ punktą, visos statistikos bus pasiekiamos per kompiuterį, prisijungusį prie to pačio Wifi.

Nors Expense Manager dizainas ne iš moderniausių, visos būtiniausios pinigų statistinio valdymo funkcijos lengvai pasiekiamos dėka paprastos vartotojo aplinkos.

Expense Manager

Rašyti komentarą

Tavo el. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukai pažymėti *


Apie androidai.lt

Mobilių technologijų naujienų portalas išsamiai pateikiantis svarbią informaciją apie naujausius išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius ir juos valdančios Android operacinės sistemos atnaujinimus. Čia galima rasti begalę tutorialų, kaip savo androidui perrašyti operacinę sistemą ir suteikti naujų galių, o kartais net ir naują gyvenimą. Tinklapis reguliariai papildomas ypač naudingom aplikacijom, kur net ir brangiausios jų, dažnai dalinamos nemokamai.


Kontaktai

Nuotolinė pagalbaNaujienlaiškis


Kategorijos