Samsung Galaxy Tab A6 T280 TWRP įdiegimas + programinis nulaužimas (Root)

Šis TWRP Recovery įdiegimas ir programinis nulaužimas tinka tik Galaxy Tab A6 T280 modeliui, veikiančiam Lollipop arba Marshmallow operacinėje sistemoje.
Telefono modelio numeris pateikiamas Settings/About Phone.

Pastaba: Atliekant žemiau aprašomą programinės įrangos nulaužimą telefonas netenka gamintojo garantijos.
Garantija gali būti atstatoma tik programinės įrangos perrašymo atveju.
Vidinėje telefono atmintyje ir microSD kortelėje esanti informacija nebus ištrinta, tačiau vis tiek yra rekomenduojama pasidaryti svarbios informacijos atsarginę kopiją savo PC.

Prieš pradedant mums reikės:

• Telefono įkrauto ne mažiau kaip 60%.
• Išjungtos Kies programos esančios PC. Ji turėtų būti visiškai išjungta, kad netrukdytų ODIN programos darbui.
• Samsung USB draiverių instaliuotų PC. Jei turim įdiegtą Kies programą, tuomet draiveriai jau yra PC. Jei Kies neturim, siunčiamės draiverius iš čia.
• Odin3 v3.10.7 programos. Ją atsisiunčiam į savo PC ir išpakuojam.
TWRP Recovery meniu. Jį atsisiunčiam į savo PC.
Kernel failo. Jį išpakuojam ir failą su galūne .img patalpinam į telefono vidinę atmintį.
SuperSU aplikacijos. Ją atsisiunčiam ir patalpinam į telefono vidinę atmintį.

Viską darom taip:

 1. Telefone einam Settings/About phone ir spaudinėjam Build number užrašą iki kol išvysim pranešimą, kad suteiktos Developer privilegijos.
 2. Toliau Galaxy Tab A6 T280 renkamės Settings/Developer Options ir pažymim USB Debugging bei OEM Unlocking punktą, kuris proceso metu leis atrakinti bootloader failą.
 3. Išjungiam telefoną.
 4. Perjungiam į atsisiuntimo būklę: paspaudžiam ir laikom garso sumažinimo (-) mygtuką bei pagrindinį mygtuką, tada nuspaudžiam ir trečiąjį – įjungimo mygtuką iki kol išvysime telefono Warning! pranešimą. Atleidžiam visus mygtukus ir spustelnam garso padidinimo (+) mygtuką patvirtindami tolimesnę seką.
 5. Paleidžiam į PC atsisiųstą ODIN programą ir pajungiam telefoną prie PC per USB laidą.
 6. Jeigu viską atlikom teisingai vienas iš ID:COM programos langelių turi užsidegti mėlynai, o langelyje matytis COM jungties numeris. Šis pajungimo procesas gali užtrukti iki kelių minučių, todėl turėkim kantrybės. Odin 3.09
 7. ODIN programoje nužymime Auto Reboot langelį, tuo tarpu F. Reset Time turi likti pažymėtas. Jie turėtų atrodyti maždaug taip:
 8. ODIN programoje spaudžiam AP ir pasirenkam atsisiųstą twrp_3.0.2-1_sm-t280_261016.tar failą.
 9. Spaudžiam Start mygtuką ir sulaukiam kol TWRP Recovery meniu bus įdiegtas. Tai užtrunka iki kelių minučių.
 10. Jei viską atlikom sėkmingai, turim matyti užrašą PASS!!, o ODIN programoje ID:COM langelis turi degti žaliai. Odin3 PASS
 11. Dabar vienas svarbiausių momentų, kai iškart po įdiegimo reikia užkrauti TWRP Recovery meniu.
  Paspaudžiam ir laikom garso sumažinimo (-) mygtuką bei pagrindinį mygtuką, tada nuspaudžiam ir trečiąjį – įjungimo mygtuką, kai tik telefono ekranas išsijungs laikome visus mygtukus, tik vietoje garso sumažinimo nuspaudžiam garso padidinimo (+) mygtuką. Išvydus TWRP Recovery meniu logotipą mygtukus atleidžiam.
  Jei telefonas užsikrovė įprastai, turim kartoti visus žingsnius nuo 4 iki 11 punkto.
 12. Užkrovus TWRP Recovery meniu renkamės Install. Surandam įkeltą SuperSU.zip aplikaciją, ją pasirenkam ir braukiam į dešinę, kad pradėti įdiegimą. 
 13. Grįžtam į pagrindinį meniu ir vėl renkamės Install, šįkart pasirinkdami Kernel (boot_sepolicy_patch_280_padded.img) failą. Braukiam į dešinę, kad pradėti įdiegimą.
 14. Po atlikti įdiegimo renkamės Reboot tada System.
 15. Telefonui pilnai užsikrovus, atjungiam nuo USB.
 16. Telefono ekrane turėtų būti matoma naujai atsiradusi SuperSU aplikacija.

Sveikiname sėkmingai atlikus Root savo Samsung Galaxy Tab A6 T280 išmaniajame!

Rašyti komentarą

Tavo el. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukai pažymėti *


Apie androidai.lt

Mobilių technologijų naujienų portalas išsamiai pateikiantis svarbią informaciją apie naujausius išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius ir juos valdančios Android operacinės sistemos atnaujinimus. Čia galima rasti begalę tutorialų, kaip savo androidui perrašyti operacinę sistemą ir suteikti naujų galių, o kartais net ir naują gyvenimą. Tinklapis reguliariai papildomas ypač naudingom aplikacijom, kur net ir brangiausios jų, dažnai dalinamos nemokamai.


Kontaktai

Nuotolinė pagalbaNaujienlaiškis


Kategorijos