Kaip atstatyti galutinai ištrintas nuotraukas, video ir kitus failus savo telefone

Android Marshmallow ir Nougat operacinės sistemos versijos visas ištrintas nuotraukas ir video įrašus pasideda į „Trash“ katalogą, kurį išvalius, visi jame esantys failai galutinai sunaikinami. Natūralu, kad turintiems telefone ribotą atmintį, ją atlaisvina tik galutinis ištrintų failų pašalinimas iš „Trash“ katalogo. Viskas tvarkoje, kol neateina momentas, kai visiškai ištrintų failų staiga prireikia. Žinoma, asmeniniai failai gali būti ištrinti ir atsitiktiniu ar netyčiniu atveju, kas išties nedžiugina, ypač jei jie vartotojui buvo ypatingai didelės svarbos. Atrodo tokie atvejai be išeities, tačiau jūsų laimei išeitis vis gi yra.

Žemiau pateikiame trumpą tutorialą, kaip tiesiogiai pačiame telefone ar planšetiniame kompiuteryje, vienos puikios aplikacijos pagalba atstatyti tyčia ar netyčia galutinai ištrintus failus.

Prieš pradedant turite suprasti, kad kai kurie foto ir video failai gali būti atkurti ženkliai prastesnės kokybės nei buvo originaliai.

 • Standartinėje aplikacijos versijoje palaikomi failų atkūrimo formatai: jpg, mp4, png.
 • Pro versijoje palaikomi papildomi failų atkūrimo formatai: mp3, gif, wav, amr, tif, cr2, sr2. nef, dcr, pef, dng, orf, doc, xls, ppt, pdf, zip, docx, xlsx, pptx, xps, odt, ods,

Tutorialas:

 1. Tiesiai į androidą atsisiunčiam DiscDigger standartinę arba Pro versiją, priklausomai nuo to, kokio tipo failus reikia atkurti.
 2. Įdiegiam ir paleidžiam aplikaciją.
 3. Pasirenkam data atminties talpyklą. Visi asmeniniai failai pagrinde laikomi data kataloge, tačiau išimtiniais atvejais (priklausomai nuo to kokias aplikacijas naudojote) jų galima aptikti ir cache ar system skiltyse.
 4. Po pasirinktos atminties talpyklos, pažymim ieškomų failų tipus ir spaudžiam Ok.
 5. Kai paieška baigta, pažymim norimas atstatyti nuotraukas, video ar kitus failus.
 6. Viršuje dešiniajame kampe spaudžiam ant trijų taškų ikonos ir renkamės Recover selected files.
 7. Nurodom į kurį katalogą patalpinti atkurtus failus.
  DiskDigger aplikacija taip pat turi patogias papildomas funkcijas, leidžiančias atkurtus failus perkelti tiesiai į naudojamą debesų saugyklą ar išsiųsti el. paštu.

Ir tai yra viskas!
Jei jums padėjo šis tutorialas, nepamiškite juo pasidalinti su savo draugais paspausdami ant žemiau esančios socialinio tinklo ikonos.

Rašyti komentarą

Tavo el. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukai pažymėti *


Apie androidai.lt

Mobilių technologijų naujienų portalas išsamiai pateikiantis svarbią informaciją apie naujausius išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius ir juos valdančios Android operacinės sistemos atnaujinimus. Čia galima rasti begalę tutorialų, kaip savo androidui perrašyti operacinę sistemą ir suteikti naujų galių, o kartais net ir naują gyvenimą. Tinklapis reguliariai papildomas ypač naudingom aplikacijom, kur net ir brangiausios jų, dažnai dalinamos nemokamai.


Kontaktai

Nuotolinė pagalbaNaujienlaiškis


Kategorijos