Samsung Galaxy S5 atnaujinimas į Nougat 7.1 modifikuotą programinę įrangą (custom ROM)

Marshmallow 6.0 atnaujinimas nebuvo labai vykęs šiam modeliui. Jau po pirmų atnaujinimo dienų dalis vartotojų pradėjo skųstis greičiau išsenkančia baterija, netolygiu telefono veikimu bei kitais programiniais nesklandumais, kurių iki šiol neturėjo. Kadangi Samsung kompanija šių problemų spręsti neskubėjo, turintiems Galaxy S5 nieko kito nebeliko, kaip tik grįžti prie ankstesnės ir patikimai veikiančios Lollipop 5.0 versijos.
Tačiau pamirškime tai kas buvo bloga, žiūrėkime ką šiai dienai turime gero. O gerų naujienų mes tikrai turime ir džiaugiamės Galaxy S5 gerbėjams galėdami pristatyti naujai išleistą Android Nougat 7.1 modifikuotos operacinės sistemos (CyanogenMod 14.1) versiją! Kaip visada, jos atnaujinimo instrukciją pateikiame žemiau.
Visgi Samsung dar nekalba apie oficialų, naujos kartos Android Nougat 7 operacinės sistemos atnaujinimą šiam modeliui. Bet jau yra aišku, kad jis pasirodys pirmame 2017-tų ketvirtyje ir kurį laiką bus prieinamas tik naujausiems Samsung modeliams. Apie tai plačiau rašome čia.

Pastaba: Žemiau pateikiama programinio atnaujinimo instrukcija skirta tik Galaxy S5 SM-G900F modeliui. Šis programinis atnaujinimas neištrins įrenginio atminties microSD kortelėje esančios informacijos. Pačio telefono vidinėje atmintyje esanti informacija bus pilnai išvalyta. Rekomenduojama pasidaryti svarbios informacijos atsarginę kopiją savo PC arba išmaniojo atminties kortelėje.

Prieš pradedant mums reikės:

 1. Telefono įkrauto ne mažiau kaip 80%
 2. Samsung USB draiverių įdiegtų PC. Jei turite įdiegtą Kies programą, tuomet draiveriai jau yra jūsų PC. Jei Kies neturite, siunčiamės draiverius iš čia.
 3. Nougat 7.1 (CM 14.1) programinės įrangos ir Google Apps paketo.
 4. TWRP Recovery meniu.
 5. ODIN3 programos savo PC.
 6. Telefone pažymėto USB Debugging punkto. Jis randasi Settings/Developer Options meniu. Jei toks meniu nematomas, tuomet einam Settings/About ir 7x paliečiam Build number punktą. Grįžę į Settings rasim reikiamą Developer Options pasirinkimą.

Diegiam TWRP Recovery meniu:

 1. Išjungiam Galaxy S5.
 2. Perjungiam į atsisiuntimo būklę: paspaudžiam ir laikom garso patylinimo (-) mygtuką bei apatinį (home) mygtuką, tada nuspaudžiam ir trečiajį – įjungimo mygtuką iki kol išvysime telefono Warning! pranešimą. Atleidžiam visus mygtukus ir spustelnam garso padidinimo (+) mygtuką patvirtindami tolimesnę seką.
 3. Paleidžiam atsisiųstą į PC ODIN programą ir pajungiam telefoną prie PC per USB laidą.
 4. Jeigu viską atlikote teisingai vienas iš ID:COM programos langelių turi užsidegti, o langelyje matytis COM jungties numeris. Šis pajungimo procesas gali užtrukti iki kelių minučių, todėl turėkite kantrybės. Odin 3.09
 5. Įsitikinkite, kad pažymėti tik F Reset Time ir Auto Reboot langeliai. Jei yra kitos atžymos, jos turi būti nužymėtos.
 6. ODIN programoje spaudžiam PDA ir pasirenkam atsisiųstą TWRP Recovery meniu twrp-3.0.2-2-klte.img.tar failą.
 7. Spaudžiam Start mygtuką ir sulaukiam kol meniu bus įdiegtas. Tai trunka iki minutės.
  Jei viską atlikom sėkmingai, turim matyti užrašą PASS!!, o ODIN programoje ID:COM langelis turi degti žaliai. Odin3 PASS
 8. Telefonas automatiškai persikraus. Pirmas užkrovimas po atnaujinimo gali užtrukti iki 5 min., todėl turėkite kantrybės.

Diegiam Nougat 7.1 (CM 14.1) atnaujinimą:

 1. Telefonui pilnai užsikrovus, į vidinę atmintį arba microSD atminties kortelę patalpinam Nougat 7.1 (CM 14.1) programinę įrangą ir Google Apps paketą. Abu zip formatuose.
 2. Perjungiam Galaxy S5 į TWRP Recovery meniu. Išjungiam telefoną, vienu metu nuspaudžiam ir ~4 sekundes palaikom garso padidinimo (+), įjungimo ir apatinį home mygtuką.
 3. Recovery meniu renkamės Wipe toliau Advanced Wipe ir pažymim Dalvik Cache, Cache, System ir Data punktus. TWRP wipe
 4. Slenkam į dešinę, kad atlikti sistemos išvalymą.
 5. Gryžtam atgal į pagrindinį meniu ir renkamės Install. Surandam įkeltą Nougat 7.1 (CM 14.1).zip programinę įrangą, ją pasirenkam ir braukiam į dešinę, kad pradėti įdiegimą. twrp-install
 6. Po atlikto įdiegimo pakartojam 5-tą žingsnį pasirinkdami Google Apps.zip paketą.
 7. Įdiegus Google Apps, grįžtam į pagrindinį meniu ir renkamės Wipe toliau Advanced Wipe ir pažymim Dalvik Cache ir Cache punktus. Braukiam į dešinę, kad išvalyti laikiną atmintį.
 8. Toliau renkamės Reboot System, kad perkrauti telefoną.
  Pirmas užkrovimas gali trukti iki 15min.

Sveikinam sėkmingai atsinaujinus Galaxy S5 į Nougat 7.1 (custom ROM) programinės įrangos versiją!

Rašyti komentarą

Tavo el. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukai pažymėti *


Apie androidai.lt

Mobilių technologijų naujienų portalas išsamiai pateikiantis svarbią informaciją apie naujausius išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius ir juos valdančios Android operacinės sistemos atnaujinimus. Čia galima rasti begalę tutorialų, kaip savo androidui perrašyti operacinę sistemą ir suteikti naujų galių, o kartais net ir naują gyvenimą. Tinklapis reguliariai papildomas ypač naudingom aplikacijom, kur net ir brangiausios jų, dažnai dalinamos nemokamai.


Kontaktai

Nuotolinė pagalbaNaujienlaiškis


Kategorijos