Samsung Galaxy Note 7 skirtas oficialus atnaujinimas visiškai užblokuoja baterijos įkrovimą

Prieš keletą dienų, tokių drastiškų veiksmų ėmėsi Samsung kompanija, siekdama susigrąžinti likusią 10% telefonų dalį, išsibarsčiusią po visą pasaulį. Vienas didžiausių telefonų gamintojų skaičiuoja, kad 90% jau yra gražinta, tačiau baiminasi dėl vartotojų, nepanorusių atiduoti Galaxy Note 7 mainais į šiam modeliui įsigyti išleistus pinigus.

Pradžioje dar sprogimais ir savaiminiu užsidegimu plačiai nepasižymėjusiu išmaniuoju buvo prekiaujama ir Lietuvoje. Stebėtina, tačiau ir čia turime vartotojų, kurie yra patenkinti įsigytu telefonu, todėl nežada jo gražinti. Viskas kaip ir būtų tvarkoje, tik liūdnoji šios istorijos pusė ta, kad gamintojui nebeįdomu ką galvoja ir ko nori likę 10% Galaxy Note 7 gerbėjų. Todėl Samsung kompanija nusprendė likusius išmaniuosius susirinkti priverstiniu būdu. O jis pakankamai paprastas.
Prieš keletą dienų buvo išleistas oficialus mažas programinis atnaujinimas, apribojantis Galaxy Note 7 baterijos įkrovimą iki 60%. Vėliau pasirodė dar vienas atnaujinimas, paliekantis tik 30% baterijos energijos. Nors ir telefoną paliksite krautis per naktį, baterijai energiją leidžiama įsisavinti tik trečdaliu jos talpos. Ir galiausiai, šiomis dienomis jau keliaujantis paskutinis atnaujinimas visiškai panaikins baterijos įkrovimo funkciją, kas privers likusius vartotojus gražinti turimus Note 7. Anot gamintojo „viskas daroma dėl vartotojų saugumo“, gaila tik, kad nebe atsiklausiama ar jie to nori.

Rašyti komentarą

Tavo el. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukai pažymėti *


Apie androidai.lt

Mobilių technologijų naujienų portalas išsamiai pateikiantis svarbią informaciją apie naujausius išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius ir juos valdančios Android operacinės sistemos atnaujinimus. Čia galima rasti begalę tutorialų, kaip savo androidui perrašyti operacinę sistemą ir suteikti naujų galių, o kartais net ir naują gyvenimą. Tinklapis reguliariai papildomas ypač naudingom aplikacijom, kur net ir brangiausios jų, dažnai dalinamos nemokamai.


Kontaktai

Nuotolinė pagalba