Samsung Galaxy S5 programinis atstatymas į Lollipop 5.0

Šis programinis atstatymas neištrins įrenginio atminties SD kortelėje esančios informacijos. Pačio telefono vidinėje atmintyje esanti informacija bus pilnai išvalyta. Rekomenduojama pasidaryti svarbios informacijos atsarginę kopiją savo PC arba išmaniojo atminties kortelėje.

Žemiau aprašomas programinis atstatymas tinka tik Galaxy S5 SM-G900F modeliui. Modelio numeris pateikiamas Settings/About.

Prieš pradedant mums reikės:

 1. Telefono įkrauto ne mažiau kaip 80%
 2. Samsung USB draiverių įdiegtų PC. Jei turite įdiegtą Kies programą, tuomet draiveriai jau yra jūsų PC. Jei Kies neturite, siunčiamės draiverius iš čia.
 3. Lollipop 5.0 programinės įrangos. Atsisiųstą zip failą išpakuojam.
 4. ODIN3 programos savo PC.
 5. Telefone pažymėto USB Debugging punkto. Jis randasi Settings/Developer Options meniu. Jei toks meniu nematomas, tuomet einam Settings/About ir 7x paliečiam Build number punktą. Grįžę į Settings rasim reikiamą Developer Options pasirinkimą.

Viską darom taip:

 1. Išjungiam telefoną.
 2. Perjungiam į atsisiuntimo būklę: paspaudžiam ir laikom garso patylinimo (-) mygtuką bei pagrindinį mygtuką, tada nuspaudžiam ir trečiajį – įjungimo mygtuką iki kol išvysime telefono Warning! pranešimą. Atleidžiam visus mygtukus ir spustelnam garso padidinimo (+) mygtuką patvirtindami tolimesnę seką. Galaxy S5 download
 3. Paleidžiam atsisiųstą į PC ODIN programą ir pajungiam telefoną prie PC per USB laidą.
 4. Jeigu viską atlikote teisingai vienas iš ID:COM programos langelių turi užsidegti, o langelyje matytis COM jungties numeris. Šis pajungimo procesas gali užtrukti iki kelių minučių, todėl turėkite kantrybės.
 5. Įsitikinkite, kad pažymėti tik F Reset Time ir Auto Reboot langeliai. Jei yra kitos atžymos, jos turi būti nužymėtos. Odin3 set
 6. ODIN programoje spaudžiam PDA ir pasirenkam atsisiųstą bei išpakuotą programinės įrangos .tar.md5 failą.
 7. Spaudžiam Start mygtuką ir sulaukiam kol viskas bus įdiegta. Tai užtrunka iki kelių minučių.
 8. Po įdiegimo telefonas automatiškai persikraus į Recovery būklę ir užbaigs procesą.
 9. Jei viską atlikom sėkmingai, turim matyti užrašą PASS!!, o ODIN programoje ID:COM langelis turi degti žaliai. Odin3 PASS
 10. Telefonas persikraus. Pirmas užkrovimas po atnaujinimo užtrunka iki 20 min., todėl turėkite kantrybės.
 11. Telefonui pilnai užsikrovus, atjungiam nuo USB.

Sveikinam sėkmingai atstačius Galaxy S5 SM-G900F į Lollipop 5.0 programinės įrangos versiją!

Rašyti komentarą

Tavo el. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukai pažymėti *


Apie androidai.lt

Mobilių technologijų naujienų portalas išsamiai pateikiantis svarbią informaciją apie naujausius išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius ir juos valdančios Android operacinės sistemos atnaujinimus. Čia galima rasti begalę tutorialų, kaip savo androidui perrašyti operacinę sistemą ir suteikti naujų galių, o kartais net ir naują gyvenimą. Tinklapis reguliariai papildomas ypač naudingom aplikacijom, kur net ir brangiausios jų, dažnai dalinamos nemokamai.


Kontaktai

Nuotolinė pagalbaNaujienlaiškis


Kategorijos