Navitel R400

Navitel R400 lyginant su ankstesniuose straipsniuose pristatytais MR250 ir R200 vaizdo registratoriais, savo savybėmis būtų tarsi vidurinysis brolis.

Solidų ir kompaktišką dizainą turintis įrenginys lengvai pritaisomas ant priekinio stiklo komplektacijoje randamu vakuminiu arba ilgalaikiu klijuojamu laikikliu.

Per 2,7 colio ekraną rodomas 4-ių lęšių ir 120° matymo kampo, Full HD kameros fiksuojamas vaizdas. Įrašai vienu kompaktiškiausiu H264 formatu saugomi iki 64GB palaikomoje atminties kortelėje, o jai užsipildžius senieji pakeičiami naujais.

Integruoto G sensoriaus dėka, avarijos atveju po juntamo smūgio, atskirame kataloge išsaugomi ypatingai svarbūs būtent tos vaizdo atkarpos įrašai.

Ši funkcija gelbsti net ir tada, kai automobilis paliktas parkavimo vietose su į maitinimą įjungtu pakrovėju. Vaizdo registratoriui pajutus smūgį ar vibraciją, jis automatiškai įsijungia įrašinėti vaizdą, taip užfiksuodamas įvykio kaltininką. Tai lyg turtą saugantis pagalbininkas, renkantis visus įrodymus apie nelaimėlius sprunkančius iš įvykio vietos.

Navitel R400 kaina rinkoje tik 35€.

Perkant jį, kaip jau įprasta, pridedama puiki dovana iš Navitel kompanijos! Tai 12 mėnesių licencija atsisiųstai Navitel GPS navigacijai išmaniąjame telefone ar planšetiniame. O pačiam įrenginiui suteikiama net 24 mėnesių garantija.

Rašyti komentarą

Tavo el. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukai pažymėti *


Apie androidai.lt

Mobilių technologijų naujienų portalas išsamiai pateikiantis svarbią informaciją apie naujausius išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius ir juos valdančios Android operacinės sistemos atnaujinimus. Čia galima rasti begalę tutorialų, kaip savo androidui perrašyti operacinę sistemą ir suteikti naujų galių, o kartais net ir naują gyvenimą. Tinklapis reguliariai papildomas ypač naudingom aplikacijom, kur net ir brangiausios jų, dažnai dalinamos nemokamai.


Kontaktai

Nuotolinė pagalbaNaujienlaiškis


Kategorijos