Navitel R200 NV

Vadinamos biudžetinės klasės vaizdo registratorius savo kainos lygyje galintis daugiau nei daugumą kitų. Taip galima būtų vienu sakiniu apibūdinti būtent R200 modelį.

Žvelgiant iš dizaino pusės, jis pakankamai kompaktiškas, kad nemaišytų pritaisius prie priekinio stiklo ir patogus savo paprastu funkcionalumu.
Vos dviejų colių ekranas ir apačioje esantys valdymo mygtukai vartotojui nesukelia didelių problemų pradėti įrenginiu naudotis nuo pat pirmo įsijungimo.
Vaizdą fiksuoja 4-ių lešių plataus 140 laipsnių kampo matymo Full HD kamera.
Viena įdomesnių funkcijų, tai parkavimo vietos stebėjimas, kuris veikia net kai automobilio degimas yra išjungtas ir nekrauna vaizdo registratoriaus. Sujudinus automobilį arba įvykus smūgiui tiek atsitrenkimo, tiek stiklo dūžimo atveju, registratorius iškart įsijungia ir pradeda fiksuoti vaizdą.

Kaip minėta ankstesniame modelyje, taip ir šitame, palaikoma G sensoriaus funkcija išsaugojanti ypatingai svarbius įrašus po juntamo smūgio.
Taip pat, kaip dovana, komplektacijoje pridedama 12 mėn. licencija Navitel navigacijai atsiųsti, į kurią įeina ir žemėlapių palaikymas.

R200 modelis palaiko iki 64GB atminties kortelę, o ją užpildžius nauji įrašai automatiškai keičia seniausius.
Kaip jau įprasta, vaizdo registratoriai nepasižymi ilgu veikimu vien iš savo baterijos, ne išimtis ir šis. Integruota 180mAh baterija vaizdo įrašinėjimą palaikys iki 15min.

Tiesa reikia paminėti, jog automobilyje garsiai klausant muziką, įrašomo aplinkos garso kokybė stipriai nukenčia. Tuo įsitikinsite žemiau pateiktam video.

Visumoj, Navitel R200 modelio kainos ir kokybės santykis tikrai geras.
Šį modelį galima įsigyti vos už 30€.

Rašyti komentarą

Tavo el. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukai pažymėti *


Apie androidai.lt

Mobilių technologijų naujienų portalas išsamiai pateikiantis svarbią informaciją apie naujausius išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius ir juos valdančios Android operacinės sistemos atnaujinimus. Čia galima rasti begalę tutorialų, kaip savo androidui perrašyti operacinę sistemą ir suteikti naujų galių, o kartais net ir naują gyvenimą. Tinklapis reguliariai papildomas ypač naudingom aplikacijom, kur net ir brangiausios jų, dažnai dalinamos nemokamai.


Kontaktai

Nuotolinė pagalbaNaujienlaiškis


Kategorijos