Navitel MR250 NV

Vienas prabangiausių ir galingiausių savo klasėje, vaizdo registratorius Navitel MR250 NV.

Modernus ir elegantiškas dizainas iškart patraukia akį, tačiau šis modelis pasižymi ne tik išoriniu, bet ir vidiniu žavesiu. Ypač kai kalbame apie funkcionalumą prie kurio vėliau ir pereisime, o dabar apžvelkime grakščias dizaino linijas.

Navitel MR250 NV tiesiog sukurtas taip, kad lengvai pakeistų jūsų automobilio gamyklinį veidrodėlį. Pakankamai platus apimti didelį matymo spindulį ir plonas, patogiam pritaisymui. Įdomu tai, kad neaktyvavus pačiame veidrodėlyje integruoto ekrano, niekaip nepasakysi jog tai vaizdo registratorius.

Net ir įjungus displėjų stebina išliekantis ir gana aiškiai matomas, veidrodėlio atspindimas galinis vaizdas, tereikia žvilgsnį fokusuoti į tolį. Savaime suprantama, vaizdo nuolatinį įrašymą galima tęsti ir išjungtu ekranu.

Pagrindinė Full HD raiškos kamera savo darbą atlieka puikiai bet kokiomis oro sąlygomis. Prie to daug prisideda vaizdo skaidrumą ir detalumą perteikiantys 4-ių sluoksnių lešiai. Kameroje esantis naktinio matymo sensorius daro tai kas jam ir priklauso – nakties metu ar važiuojant prieblandoje fiksuoja raiškesnį vaizdą nei įprasti vaizdo registratoriai.

Tiesa, žodį „pagrindinė“ paminėjau ne šiaip sau. Navitel MR250 NV komplektacijoje turi dar vieną kamerą fiksuojančią galini automobilio vaizdą. Ją galima tvirtinti prie galinio stiklo viršaus arba stogo krašto. Dėka reguliuojamo fiksatoriaus ji lengvai nukreipiama reikiamu matymo kampu.
Visgi jos kokybė nedžiugina taip kaip priekinės kameros. Net prie pat privažiavusio automobilio valstybinius numerius aiškiai įžvelgti gan sunku, tačiau patį incidentą užfiksuoti jos pilnai pakanka.

Kalbant apie įvykius, šis vaizdo registratorius turi būtent tokiems atvejams integruotą giroskopą, dar vadinamą G sensorium. Ir ne, tai nėra G taškas. G taškas jaučia kitokį veiksmą, o šis fiksuoja būtent staigų pagreitėjimą, sustabdymą ar smūgį incidento metu.
Tokiais atvejais vaizdo atkarpos atskirai išsaugomos Event kataloge, kuris yra neliečiamas ir automatiškai neperrašomas nauja vaizdo medžiaga.

Navitel MR250 NV kaina rinkoje 80€.
Perkant jį pridedama puiki dovana iš Navitel kompanijos! Tai 12 mėnesių licencija atsisiųstai Navitel GPS navigacijai išmaniąjame telefone ar planšetiniame.

Rašyti komentarą

Tavo el. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukai pažymėti *


Apie androidai.lt

Mobilių technologijų naujienų portalas išsamiai pateikiantis svarbią informaciją apie naujausius išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius ir juos valdančios Android operacinės sistemos atnaujinimus. Čia galima rasti begalę tutorialų, kaip savo androidui perrašyti operacinę sistemą ir suteikti naujų galių, o kartais net ir naują gyvenimą. Tinklapis reguliariai papildomas ypač naudingom aplikacijom, kur net ir brangiausios jų, dažnai dalinamos nemokamai.


Kontaktai

Nuotolinė pagalbaNaujienlaiškis


Kategorijos