Džiaugiamės galėdami pristatyti naujausios kartos iGO navigaciją, suderinamą su visais Android įrenginiais. Nauja versija įgavo ir naują, dar patrauklesnę išvaizdą. Tačiau daugiausiai dėmesio patraukia puikiai išdirbta vartotojo sąsaja (UI), vos keliais prisilietimais leidžianti lengvai ir greitai pasiekti visas būtiniausias funkcijas. Lyginant su ankstesnėmis iGO Primo ar iGO My Way versijomis, ši ženkliai operatyvesnė ir stabiliau veikianti.

iGO Navigation yra varoma to paties, praktikoje patikrinto iGO funkcinio variklio, atsakingo už sklandaus ryšio palaikymą su palydovais. Kaip jau dauguma žinote, dėl tiesiogiai į androidą atsiunčiamų žemėlapių šį navigacijai veikia nepriklausomai nuo interneto ryšio. Tai leidžia daug sutaupyti keliaujant po užsienio šalis.
Vis gi yra viena funkcija, kuri veikia tik naudojant mobilius duomenis, tai automobilių spūsčių tiesioginis atvaizdavimas. Ši statistika pateikiama realiu laiku, remiantis visais mobiliais įrenginiais, besinaudojančiais internetu ar turinčiais aktyvią vietos nustatymo funkciją. Gatvės ar greitkeliai kuriuose aptinkama daugiausiai transporto, žymimi raudonai. Tą dažniausiai pastebėsite piko metu, ypatingai prie didžiųjų sankryžų.
Tuo tarpu žalia spalva atvaizduojami laisvi keliai, per kuriuos nukreipus maršrutą galima sutaupyti nemažai laiko.
Kaip jau įprasta, iGO turi greičio kamerų perspėjimo funkciją, padedančią išvengti brangių nuotraukų. Taip pat palaiko 3D pastatų atvaizdavimą žemėlapyje. Tačiau šiai funkcijai pilnai išvystyti reikia ne vienų metų, todėl kol kas pateikiami tik gerai žinomi ir didžiausi pastatai, esantys šalies sostinėje.

Naujausia iGO versija yra mokama, todėl turi 7 dienų bandomąjį laikotarpį, leidžiantį įvertinti aplikacijos funkcionalumą ir patikimumą. Įsigijus aplikaciją, visi tiesiogiai gamintojo pateikiami žemėlapių atnaujinimai tampa prieinami vienu paspaudimu.
Kalbant apie kainą, ji priklauso nuo reikiamos šalies žemėlapių, todėl svyruoja nuo 19 iki 29€.
Pastebėjome, kad net ir įsigijus aplikaciją, žemėlapių valdymo skiltyje galimi tik 2015-tų metų 3-ojo ketvirčio žemėlapiai. Ir tai yra labai sena jų versiją. Kodėl? Į šį klausimą turėtų atsakyti vengrų kompanija, sukūrusi ir prižiūrinti iGO programą. Juo labiau, kai tokios aplikacijos kaip Sygic ar Navigon Europe turi naujausius, 2016-tų 3-ojo ketvirčio žemėlapius.

Šalys:
Palaikoma daugiau kaip 100 šalių, įskaitant JAV, Kanada, Meksiką, Braziliją, Argentiną, Vokietiją, Italiją, Lietuvą, Prancūziją, Australiją, Rusiją, Turkiją ir kitas.

Kalbos:
Anglų, bulgarų, čekų, danų, estų, suomių, prancūzų, vokiečių, italų, latvių, lietuvių, lenkų, norvegų, portugalų, rumunų, rusų, slovakų, ispanų, švedų, turkų, ukrainiečių.

Balsinės kalbos:
Anglų, afrikiečių, čekų, danų, olandų, estų, suomių, prancūzų, vokiečių, graikų, italų, japonų, korėjiečių, latvių, lietuvių, lenkų, norvegų, portugalų, rumunų, rusų, slovakų, slovėnų, ispanų, švedų, turkų, tailandiečių, ukrainiečių, vengrų.

iGO Navigation

Rašyti komentarą

Tavo el. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukai pažymėti *


Apie androidai.lt

Mobilių technologijų naujienų portalas išsamiai pateikiantis svarbią informaciją apie naujausius išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius ir juos valdančios Android operacinės sistemos atnaujinimus. Čia galima rasti begalę tutorialų, kaip savo androidui perrašyti operacinę sistemą ir suteikti naujų galių, o kartais net ir naują gyvenimą. Tinklapis reguliariai papildomas ypač naudingom aplikacijom, kur net ir brangiausios jų, dažnai dalinamos nemokamai.


Kontaktai

Nuotolinė pagalbaNaujienlaiškis


Kategorijos