Navigon Europe 5.7.2

Tiesiog puiki GPS programinė įranga iš Garmin kompanijos. Kiekvieną išmanųjį greitai paverčianti pilnaverčiu ir lengvai valdomu navigaciniu prietaisu.
Valdymas, galime drąsiai teigti, išskirtinai lengvas ir patogus. Ekrane atvaizduojami pagrindiniai mygtukai išties dideli, kas vairuojant tampa patogiu sprendimu. Visi svarbiausi funkciniai pasirinkimai paprastai išdėstyti pradiniam meniu, o renkantis gilesnius konfigūracijos parametrus, jie taip pat turi savo nuoseklumą, todėl pasiklysti sunku. Galimi net tokie detalūs nustatymai, kaip skirtingas ekrano apšvietimo intensyvumas dienos ir nakties metu ar papildomai įjungiami funkciniai mygtukai navigaciniam ekrane.
Šioje Navigon versijoje naudojami naujausi, 2016 metų trečiojo ketvirčio žemėlapiai kartu su visomis lankytinomis vietomis. Greičio kameros, jau tapusios standartiniu navigacijos priedu taip pat nebuvo pamirštos. Pastebėjus papildomai atsiradusias, lengva išsaugoti prie jau esamų.
Viena iš maloniai stebinančių naujų funkcijų, tai realaus vaizdo skanavimas, kuris transliuojamas pasitelkiant mobilaus kamerą ir atvaizduojant lankytinų vietų žymėjimus su kryptimis.

Suderinamumas:
Tinka 3.x, 4.x, 5.x, 6.x Android operacinės sistemos versijoms.

Šalys:
Albanija, Andora, Austrija, Baltarusija, Belgija, Bosnija ir Hercegovina, Bulgarija, Kroatija, Čekija, Danija, Estija, Suomija, Prancūzija, Vokietija, Gibraltaras, Graikija, Vengrija, Islandija, Meno sala, Italija, Kosovas, Latvija, Lichtenšteinas , Lietuva, Liuksemburgas, Malta, Moldova, Monakas, Juodkalnija, Nyderlandai, Norvegija, Lenkija, Portugalija, Airija, Rumunija, San Marinas, Serbija, Slovakija, Slovėnija, Ispanija, Švedija, Šveicarija, Turkija, Ukraina, Jungtinė Karalystė, Vatikanas.

Kalbos:
Anglų, bulgarų, katalonų, kroatų, čekų, danų, olandų, estų, suomių, prancūzų, vokiečių, graikų, vengrų, italų, latvių, lietuvių, norvegų, lenkų, portugalų, rumunų, rusų, serbų, slovakų, slovėnų, ispanų, švedų, turkų, ukrainiečių.

Balsinės kalbos:
Čekų, danų, olandų, anglų (JK), anglų (JAV), Suomių, Prancūzų (Prancūzija), prancūzų (Kanada), vokiečių, graikų, vengrų, italų, norvegų, portugalų (Brazilija), portugalų (Portugalija), ispanų (Ispanija), ispanų (Meksika), švedų, turkų.

Reikalavimai:

  1. Androidas turi būti programiškai nulaužtas (atliktas Root).

Diegiam tokia tvarka:

  1. Į PC arba tiesiai į androidą atsisiunčiam Navigon 5.7.2 (3.16GB|slaptažodis: 4mobiles.net) GPS programinės įrangos rinkinį.
  2. Išpakuojam katalogą ir jį patalpinam į mobilaus vidinę atmintį.
  3. Paleidžiam kataloge esantį NAVIGON Europe.5.7.2.apk failą.
  4. Įdiegiam aplikaciją ir pereinam pradinius nustatymus. Tam bus reikalingas interneto ryšys.
  5. Atlikus pradinius nustatymus patenkam į pagrindinį meniu.
    Rekomenduojame išsijungti galimą interneto naudojimą. Jis randamas Nustatymai/Naudoti interneto ryšį, kai yra

Sveikiname sėkmingai įdiegus naujausią Navigon GPS programinę įrangą savo androide!

Patiko straipsnis? Žemiau spausk Like arba Share ir pasidalink nemokama GPS programine įranga su draugais!

Rašyti komentarą

Tavo el. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukai pažymėti *


Apie androidai.lt

Mobilių technologijų naujienų portalas išsamiai pateikiantis svarbią informaciją apie naujausius išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius ir juos valdančios Android operacinės sistemos atnaujinimus. Čia galima rasti begalę tutorialų, kaip savo androidui perrašyti operacinę sistemą ir suteikti naujų galių, o kartais net ir naują gyvenimą. Tinklapis reguliariai papildomas ypač naudingom aplikacijom, kur net ir brangiausios jų, dažnai dalinamos nemokamai.


Kontaktai

Nuotolinė pagalbaNaujienlaiškis


Kategorijos