HTC Bootloader atrakinimas naudojant Hasoon’s All-in-One

Šis Bootloader atrakinimas tinka visiems HTC modeliams išleistiems nuo 2013 m. ir vėliau. Galbūt pasirodys nemažai reikiamų atlikti punktų, tačiau jie visi pakankamai paprasti. Dėka naujos HTC politikos, vartotojui nuo šiol paliktas atviras ir atsiradus poreikiui lengvai atrakinamas Bootloader failas, ko neišvengiamai reikės ir šiame procese.

Naudosime Hasoon’s All-in-One programinį rinkinį padėsiantį labiau automatizuoti visus procesus.

    Pastaba: atliekant žemiau aprašomą Bootloader failo atrakinimą HTC netenka gamintojo garantijos. Visa informacija esanti telefono vidinėje atmintyje bus ištrinta. Rekomenduojama pasidaryti svarbios informacijos atsarginę kopiją savo PC. Informacija esanti SD atminties kortelėje nebus ištrinta.

Viską darome taip:
1. Telefone einam Settings/Battery Manager/Fastboot ir nuimam atžymą (jei ji yra pažymėta).
2. Į PC atsisiunčiam One M8 All-In-One Kit v2.0.rar programinį rinkinį.
3. Išpakuojam atsisiųstą katalogą.
4. Atidarom Hasoon’s All-in-One programą, pasirenkam Download HTC Drivers ir spaudžiam Go. Jei PC jau turim įdiegtus HTC draiverius, šį ir 5-ta punktą praleidžiam.
5. Atsidarius draiverių tinklapiui juos atsisiunčiam ir įdiegiam į PC.
6. Hasoon’s All-in-One programoje toliau renkamės Register at HTCDev ir spaudžiam Go. Atsidarius www.htcdev.com tinklapiui užsiregistruojam accountą (jeigu jo dar neturim) arba prisijungiam prie turimo.
7. Telefone einam Settings/About/Software Information/More ir spaudinėjam Build number užrašą iki kol išvysim pranešimą, kad suteiktos Developer privilegijos.
8. Toliau HTC renkamės Settings/Developer Options ir pažymim USB Debugging punktą.
9. Pajungiam telefoną prie PC per USB. Jei ekrane išvysim Allow USB Debugging pranešimą, jį patvirtinam.
10. Hasoon’s All-in-One programoje renkamės Get Token ID ir spaudžiam Go.
11. Kai telefonas persikraus į Fastboot rėžimą, PC bus matoma pirmoji cmd (juoda lentelė), ją uždarom, tuomet atsiras antroji cmd lentelė su kodine skaičių ir raidžių seka.
12. Pažymim visą tekstą nuo <<<< Identifier Token Start >>>> iki <<<<< Identifier Token End >>>>> ir jį nukopijuojam. htc-unlock-identifier-token
13. PC programoje renkamės Submit Token ID ir spaudžiam Go.
14. Atsidarius www.htcdev.com tinklapiui prisijungiam prie turimo accounto ir renkamės Unlock Bootloader. unlock-htc-3
15. Pasirenkam savo telefono modelį ir spaudžiam Begin Unlock Bootloader.
16. Spaudžiam Yes, pažymim abu atsiradusius punktus ir spaudžiam Proceed to Unlock Instructions.
17. Sekam nurodomas instrukcijas ir į pateikiamą Identifier Token pastraipą patalpinam iš PC cmd lango nukopijuotą tekstą.
18. Spaudžiam Submit ir einam į savo (registracijos metu accounte nurodyto) el. pašto dėžutę, iš kurios atsisiunčiam gautą Unlock_code.bin failą.
19. Hasoon’s All-in-One programoje renkamės Unlock Bootloader ir spaudžiam Go.
20. Pasirenkam Unlock_code.bin ir spaudžiam Open.
21. Telefone garso valdymo mygtuku renkamės Yes ir pasirinkimą patvirtinam įjungimo mygtuku.
22. HTC persikrovus pereinam visą standartinių nustatymų seką.

Sveikiname! Jūsų HTC sėkmingai atrakintas. Jau dabar galite atlikti Root, esant poreikiui įdiegti modifikuotą programinę įrangą ir pilnai valdyti įvairius sisteminius procesus.

Rašyti komentarą

Tavo el. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukai pažymėti *


Apie androidai.lt

Mobilių technologijų naujienų portalas išsamiai pateikiantis svarbią informaciją apie naujausius išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius ir juos valdančios Android operacinės sistemos atnaujinimus. Čia galima rasti begalę tutorialų, kaip savo androidui perrašyti operacinę sistemą ir suteikti naujų galių, o kartais net ir naują gyvenimą. Tinklapis reguliariai papildomas ypač naudingom aplikacijom, kur net ir brangiausios jų, dažnai dalinamos nemokamai.


Kontaktai

Nuotolinė pagalbaNaujienlaiškis


Kategorijos