Google Family Link

Nesvarbu jūsų vaikai yra maži ar jau paaugliai, ši aplikacija sukurta nuotoliniu būdu kontroliuoti jų naudojimosi telefonu ar planšetiniu kompiuteriu įpročius bei apsaugoti nuo nepageidaujamo informacijos srauto naršant internete, atsisiunčiant failus bei diegiant įvairias aplikacijas.

Panaudojant GPS vietos nustatymą, ši programa taip pat suteikia galimybę tėvams realiu laiku matyti kur šiuo metu randasi jų vaikas.

Google Family Link leidžia jums sukurti vaikui skirtą „Google“ paskyrą, kuri iš esmės taps jūsų valdoma paskyra, turinti prieigą prie visų „Google“ paslaugų.

Google Family Link2
Google Family Link1

Family Link programa leidžia nustatyti pagrindines vartojimo taisykles naudojantis išmaniuoju įrenginiu. Vienas pagrindinių pateikiame žemiau:

  • Priklausomai pagal amžiaus cenzą, saugiai naršyti skaitmeninėje erdvėje blokuojant suaugusiems skirtus tinklapius arba sudaryti sąrašą galimų lankyti
  • Nustatyti galimų žiūrėti filmų kategoriją
  • Išjungti Google Play leidžiamas atsisiųsti aplikacijas skirstomas pagal amžiaus kategorijas
  • Išjungti ir padaryti neprieinamas įprastai telefone esančias programėles
  • Palaikyti aktyvią GPS funkciją, reguliariai raportuojančią apie telefono/planšetinio kompiuterio būvimo vietą
  • Nuotoliniu būdu atrakinti ar užrakinti vaiko išmanųjį įrenginį iš savo telefono
  • Nustatyti naudojimo grafiką leidžiantį parinkti kuriom savaitės dienom ir kokiu laiku vaikas galės naudotis išmaniuoju

Tiems kam sunkiau su pradinėm konfigūracijom, siūlome pažiūrėti trumpą įvadinę instrukciją.

Atsisiųsti

Rašyti komentarą

Tavo el. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukai pažymėti *


Apie androidai.lt

Mobilių technologijų naujienų portalas išsamiai pateikiantis svarbią informaciją apie naujausius išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius ir juos valdančios Android operacinės sistemos atnaujinimus. Čia galima rasti begalę tutorialų, kaip savo androidui perrašyti operacinę sistemą ir suteikti naujų galių, o kartais net ir naują gyvenimą. Tinklapis reguliariai papildomas ypač naudingom aplikacijom, kur net ir brangiausios jų, dažnai dalinamos nemokamai.


Kontaktai

Nuotolinė pagalbaNaujienlaiškis


Kategorijos