3 išmanieji išskirtinai gerom kainom iš GearBest

Xiaomi Pocophone F1

Xiaomi net ir tapusi viena išmaniųjų telefonų rinkos lyderių, vis dar nenustoja stebinti geros kainos ir techninės charakteristikos santykiu.
Vienas pastarųjų ir daug gerų atsiliepimų sulaukęs Xiaomi serijos išmanusis – Pocophone F1. Jį trumpai ir apžvelgsime.

Žvelgiant išoriškai, apart raštuotos plastikinio korpuso galinės dalies, išmanusis nespindi didele prabanga ir neturi jokių išskirtinių dizaino savybių.
Tačiau vos įjungus telefoną maloniai nustebina maksimaliai išnaudotas priekį dengiančio net 6,18 colio aukštos 2246x1080px raiškos ekrano plotas, korpusui paliekantis tik siauras kraštines.
Viršuje esantis veido atpažinimo sensorius, greitam tapatybės nustatymui, prieblandoje pasitelkia IR spindulių modulį. Kuo beje negali pasigirti net ir kelis kartus brangesni gerai žinomi flagmanai.
Nors pranešimų LED lemputę esame įpratę matyti ekrano viršuje, čia ji integruoja apačioje prie krovimo jungties.
Kalbant apie kameras, visas dėmesys krypsta į net 20MP raiškos priekinę kamerą fiksuojančią stulbinančiai raiškų vaizdą. Tuo tarpu galinėje dalyje iškart virš piršto antspaudo aptinkama 12MP ir jai gelbstinti daryti kontrastingesnes nuotraukas 5MP kameros.

Už spartą ir operatyvumą atsako 8-ių branduolių Snapdragon 845 procesorius sąveikaujantis su 6GB RAM laikinąja atmintim ir 64GB vidine atmintim.

Mėgstantiems rečiau ieškoti pakrovimo laido, patiks 4000mAh baterijos talpa, leidžianti vienu pilnu įkrovimu ilgiau naudotis išmaniuoju nei dauguma esame įpratę.
Dėka visų išvardintų techninių charakteristikų, Pocophone F1 veikia išties stabiliai, patikimai ir greitai tvarkosi su bet kokiom užduotim.


Cubot X19

Cubot niekad negamino stulbinančiai brangių ir galingų telefonų, tačiau vidutinėje ir ekonominėje klasėje turi pripažinimą ir panašu jog kasmet kelia savo standartus.
Vienas naujesnių vidutinės klasės Cubot X19 turintis 5,93 colio ekraną. Apart dydžio, jis savo spalvomis ir raiška nenustebins išrankesnių vartotojų, tačiau atsižvelgiant į kainą jo ir nevertėtų lyginti su ženkliai brangesniais modeliais.
Galinėje dalyje esantis piršto antspaudo sensorius veikia ne taip sparčiai kaip norėtųsi, tačiau savo funkciją atlieka.
Kampe įtaisytos dvi kameros 16 ir 5MP labiau atrodo kaip bandymas išvaizda lygiuotis į flagmanus nei į vaizdo fiksavimo kokybę.
Priekyje esanti 8MP kamera prasčiau fotografuoja ir filmuoja prieblandoje, tačiau esant puikiom apšvietimo sąlygom vaizdą fiksuoja pakankamai gerai.

Cubot-X19-5
Cubot-X19-4
Cubot-X19-3
Cubot-X19-1

Laikinosios 4GB ir vidinės 64GB atminties derinys turėtų patenkinti daugumos poreikius talpinant brangius prisiminimus ar atminties didesnę dalį išnaudojant programėlėms.
Cubot X19 varomas viena naujesnių Android 8.1 versijų. Gamintojas žada atnaujinimą iki 9-os versijos su reguliariu saugumo atnaujinimų palaikymu.


NO.1 DT 28 išmanusis laikrodis

Nuo tada kai apžvelgėme vieną pirmųjų NO.1 S3 laikrodžių praėjo jau 4 metai ir akivaizdu, kad per tą laiką pasikeitė ne tik pasikeitė jų dizainas, bet ir stipriai pažengė techninės galimybės.
Išmaniųjų laikrodžių rinkai pateikianti jau ne pirmą savo gaminį, Shenzhen Xinkeying Digital kompanija siekdama išlikti konkurencinga, leido sau ženkliai sumažinti laikrodžių kainas. Ta proga skubame apžvelgti vieną jų.

DT 28 krenta į akis savo elegantiška išvaizda dėl metalinio korpuso ir panašios į odinę apyrankės. Korpuso dešinėje esantys 2 valdymo mygtukai naudojami suaktyvinti ekraną (jei nenustatyta automatinė funkcija) ir grįžti į pagrindinį meniu.
Mėgstantiems didelį fizinį aktyvumą laikrodis pasiūlys pasirinkti iš 8 sporto programų. Integruoti sensoriai treniruočių metu fiksuoja judėjimo laiką, širdies darbo intensyvumą, įveiktą atstumą, sudegintas kalorijas ir kitus rodiklius.
Vartotojams mėgstantiems sėslumą, išmanusis primins apie reguliarų vandens vartojimą ir būtinumą prasijudinti.

Naršant po meniu ar žvelgiant į atvaizduojamą laiką, dėka pakankamos ekrano raiškos, laikrodžio neteks prisidengti net ir saulėtą dieną.
Tiesa, DT 28 apsaugotas ir nuo lietingų dienų bei veikia po vandeniu. Tą žymi IP68 sertifikatas.
Šis neturi SIM lusto, tačiau Bluetooth 4.2 versija leidžia valdyti skambučius ir dalį telefono funkcijų nuotoliniu būdu.
230mAh baterijos užteks keliom parom, net ir susisiejus laikrodį su telefonu per minėtą ryšį.

Šias ir daugiau akcijų iš GearBest rasite žemiau nurodytu adresu:
https://www.gearbest.com/activity-321-anniversary-sale.html?lkid=20129751

Rašyti komentarą

Tavo el. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukai pažymėti *


Apie androidai.lt

Mobilių technologijų naujienų portalas išsamiai pateikiantis svarbią informaciją apie naujausius išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius ir juos valdančios Android operacinės sistemos atnaujinimus. Čia galima rasti begalę tutorialų, kaip savo androidui perrašyti operacinę sistemą ir suteikti naujų galių, o kartais net ir naują gyvenimą. Tinklapis reguliariai papildomas ypač naudingom aplikacijom, kur net ir brangiausios jų, dažnai dalinamos nemokamai.


Kontaktai

Nuotolinė pagalba