Kuriems Samsung modeliams numatytas Android Nougat 7 atnaujinimas ir kada

Pastaruoju metu, viena didžiausių mobilių telefonų gamintojų Samsung turi daug keblumų savo kelyje, ypatingai po didelės nesėkmės su Galaxy Note 7 sprogstančiom baterijom ir daugybe nusivylusių gerbėjų. Kas galiausiai lėmė visos šio modelio gamybos atšaukimą, o kompanija patyrė 1.5 bilijono dolerių nuostolį. Auč…
Be viso to, Samsung skubotai paleido neišdirbtą Android Marshmallow 6.1 atnaujinimą kai kuriems Galaxy S5 ir S6 modeliams, ko pasekoje vartotojai ėmė skųstis greitai išsenkančia baterija ir sumažėjusiu telefono operatyvumu. Nusivylusiems šiuo atnaujinimu teko grįžti prie ankstesnės Android Lollipop versijos. Ech…

Vis gi Galaxy Note 7 rankoje laikantys ekstremalai, labai laukiantys Android Nougat 7 atnaujinimo turėtų žinoti, kad šiam modeliui jis užtruks dar papildomus 2 – 3 mėnesius prie įprasto Samsung atnaujinimų tempo. Kas reiškia, kad jeigu Galaxy S7 ir S7 Edge atnaujinimas numatytas 2017-tų pirmojo ketvirčio pradžioje, tai Galaxy Note 7 jo greičiausiai sulauks tik pirmojo ketvirčio gale arba antrojo pradžioje.

Atsižvelgiant į pastarąsias Samsung naujienas, su žadamu atnaujinimu taip pat bus pristatyta „Grace UX“ vartotojo aplinka, skirta Galaxy S7 modeliui. Beje, ji jau naudojama Galaxy Note 7 išmaniajame.
Pagal šiuo metu atliktų programinio operatyvumo ir stabilumo testus, kompanija žada dar geresnę patirtį visiems, sulauksiantiems Nougat 7 atnaujinimo savo Samsung modeliui.

Kaip bebūtų gaila, apie iki šiol gerai vertinamus Galaxy S5 ir S6 telefonus oficialiai neskelbiama. Tačiau, jei šio gamintojo atnaujinimų istorija turi šiokias tokias tendencijas, galima daryti prielaidą, kad naujausios Android operacinės sistemos atnaujinimą gaus tokie išmanieji kaip Galaxy S6/S6 Edge, Note 5, A7, A9 ir A9 Pro.

Rašyti komentarą

Tavo el. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukai pažymėti *


Apie androidai.lt

Mobilių technologijų naujienų portalas išsamiai pateikiantis svarbią informaciją apie naujausius išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius ir juos valdančios Android operacinės sistemos atnaujinimus. Čia galima rasti begalę tutorialų, kaip savo androidui perrašyti operacinę sistemą ir suteikti naujų galių, o kartais net ir naują gyvenimą. Tinklapis reguliariai papildomas ypač naudingom aplikacijom, kur net ir brangiausios jų, dažnai dalinamos nemokamai.


Kontaktai

Nuotolinė pagalba