Cubot Quest

Šiuo metu pristatomas kaip ploniausias pasaulyje „šarvuotas“ išmanusis telefonas. Ir dėl to išties negalime ginčytis, nes korpuso storis sudaro vos 8,8mm.
Kompanijai tai nėra pirmasis tokio tipo gaminys stosiantis konkuruoti su CAT tipo telefonais. Cubot yra pristačiusi linksmu pavadinu žymimą „King Kong“ seriją skirtą išmanųjį naudoti ne mažiau ekstremaliomis sąlygomis.

Vis gi didesnis dėmesys krypsta į kur kas moderniau atrodantį Cubot Quest modelį. Jo šoninės dalys, kampai bei galinė dalis dengta tvirtu plastiko lydiniu, saugančiu įrenginį nuo smūgių ar lengvų įbrėžimų. Korpusas taip pat atsparus vandeniui, todėl pasak gamintojo, telefonas po vandeniu ne didesniam kaip vieno metro gylyje gali išbūti visą valandą.

Galinėje dalyje aptinkamos dvi kameros 12 ir 2MP, viena kitą papildančios ryškiau fiksuojant sufokusuotą objektą ir meniškai paliekant blyškiam fone už jo matomą vaizdą. Tiesa, kaip iš dviejų vieną kitą papildančių kamerų norėtųsi geresnio vaizdo, tačiau tą riboja greičiau silpno fiksuojamą vaizdą momentaliai apdirbančio procesoriaus galimybės nei kamerose integruoti Sony lešiai.
Priekyje esanti 8MP kamera nenustebins, tačiau savo darbą atlieka greitai ir tiksliai.

Quest modelyje brangiem momentam saugoti ir programom naudoti skirta 64GB vidinės bei 4GB laikinosios atminties.
Nereikėtų pamiršti, kad kelis gigabaitus atims, o su visais sekančiais atnaujinimais ir kiek daugiau vidinės atminties pareikalaus naujausia Android 9.0 operacinė sistema. Nepaisant to, savo funkcija gausa ji džiugins net ir išrankesnius vartotojus.

Paskutinis esminis akcentas kurio tiesiog negalima praleisti, tai Cubot Quest stulbinančiai patraukli kaina. Vienas naujausių šios klasės modelių prieinamas už 133€, o Lite versijos modelį galima įsigyti už dar mažesnę – 106€ kainą.

Rašyti komentarą

Tavo el. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukai pažymėti *


Apie androidai.lt

Mobilių technologijų naujienų portalas išsamiai pateikiantis svarbią informaciją apie naujausius išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius ir juos valdančios Android operacinės sistemos atnaujinimus. Čia galima rasti begalę tutorialų, kaip savo androidui perrašyti operacinę sistemą ir suteikti naujų galių, o kartais net ir naują gyvenimą. Tinklapis reguliariai papildomas ypač naudingom aplikacijom, kur net ir brangiausios jų, dažnai dalinamos nemokamai.


Kontaktai

Nuotolinė pagalba