X-Note ROM sukurta Galaxy S5 modeliui

X-Note modifikuota programinė įranga yra pripažinta kaip viena stabiliausių ir patikimiausių. Mėgstantys savo telefoną padaryti programiškai stilingu ir ženkliai našesniu, X-Note programinę platformą įvertino puikiais atsiliepimais. Ir visa tai dėl vizuoliai matomo grafinio kruopštumo, jaučiamos protingai išdėstytų meniu pasirinkimų sekos, padedančios vartotojui taupyti laiką išmaniajame vykdant įvairias funkcijas.

X-Note

X-Note programinės įrangos video apžvalga:

Pastaba: Atliekant žemiau aprašomą programinės įrangos įdiegimą visa informacija esanti telefono vidinėje atmintyje bus ištrinta. Rekomenduojama pasidaryti svarbios informacijos atsarginę kopiją savo PC.
Informacija esanti SD atminties kortelėje nebus ištrinta.

– Telefonas turi būti įkrautas ne mažiau kaip 80%.
– Telefonas turi būti programiškai nulaužtas (Root). Kaip tą padaryti aprašoma čia.

Viską darome taip:
1. Atsisiunčiam X-Note programinę įrangą į savo PC.
2. Pajungiam Galaxy S5 prie PC per USB.
3. Patalpinam atsisiųstą X-Note modifikuotos programinės įrangos instaliacinį failą X-Note_S5_Aroma_Build_1.1_NCF_Public.zip į telefono SD atminties kortelę.
4. Išjungiam Galaxy ir atjungiam nuo USB.
5. Užkraunam Galaxy S5 į ClockworkMod Recovery būklę: paspaudžiam ir laikom garso padidinimo (+) mygtuką bei pagrindinį mygtuką, tada nuspaudžiam ir trečiajį – įjungimo mygtuką taip palaikydami ~5 sekundes. Išvydus meniu mygtukus atleidžiam. Galaxy S4 Recovery

6. Einam wipe data/factory reset ir patvirtinam įjungimo mygtuku ar prisilietimu. CWM Recovery

7. Toliau renkamės wipe cache partition. CWM Recovery1

8. Tada einam į advanced/wipe dalvik cache ir patvirtinam pasirinkimą. CWM Recovery2
9. Gryžtam į pagrindinį meniu, renkamės install zip from SD card/choose zip from sdcard ir garso valdymo mygtuku nukeliaujame iki įkelto į sdcard katalogą X-Note_S5_Aroma_Build_1.1_NCF_Public.zip failo.

10. Patvirtinam pasirinkimą ir sulaukiam kol X-Note modifikuota programinė įranga bus įdiegta. Po instaliacijos gryžtam +++++Go Back+++++ į pagrindinį meniu ir renkamės reboot system now, kad perkrauti telefoną. CWM Recovery3

Pirmas programinis užsikrovimas gali užtrukti iki 5 min, todėl turėkite kantrybės.

Sveikiname, Jūs turite X-Note modifikuotą programinę įrangą Samsung Galaxy S5 telefone!

Rašyti komentarą

Tavo el. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukai pažymėti *


Apie androidai.lt

Mobilių technologijų naujienų portalas išsamiai pateikiantis svarbią informaciją apie naujausius išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius ir juos valdančios Android operacinės sistemos atnaujinimus. Čia galima rasti begalę tutorialų, kaip savo androidui perrašyti operacinę sistemą ir suteikti naujų galių, o kartais net ir naują gyvenimą. Tinklapis reguliariai papildomas ypač naudingom aplikacijom, kur net ir brangiausios jų, dažnai dalinamos nemokamai.


Kontaktai

Nuotolinė pagalbaNaujienlaiškis


Kategorijos