CyanogenMod 11 Nightly įdiegimas LG G2 telefonui

Po šio programinio atnaujinimo telefono vidinėje atmintyje esanti informacija bus pilnai išvalyta. Rekomenduojama pasidaryti svarbios informacijos atsarginę kopiją savo PC.

Prieš pradedant:
– Telefonas turi būti įkrautas ne mažiau kaip 80%.
– Telefonas turi būti programiškai nulaužtas (Root). Kaip tą padaryti aprašoma čia.
– Telefone įdiegta CWM Recovery būklė. Kaip tą padaryti aprašoma čia.

Mums reikės:
1. CyanogenMod 11 Nightly modifikuotos programinės įrangos.
2. GoogleApps paketo.

Viską darome taip:
1. Pajungiam telefoną per USB prie PC ir įkeliam cm-11-20140812-NIGHTLY-d802.zip failą į telefono vidinę atminties kortęlę.
2. Tą patį padarome su gapps-kk-20140606-signed.zip failu.
3. Užkraunam ClockworkMod Recovery meniu: išjungiam telefoną, palaukiam 10 sekundžių ir vienu metu nuspaudžiam garso sumažinimo (-) bei telefono įjungimo mygtuką, tik išvydus LG krovimosi logotipą mygtukus atleidžiam ir vėl nuspaudžiam, laikom nuspaustus iki kol išvysim hard reset langą, tuomet mygtukus atleidžiam ir spustelnam telefono įjungimo mygtuką patvirtindami perėjimą į Recovery meniu.
4. (Rekomenduojamas, bet neprivalomas punktas). Saugumo sumetimais sukuriam atsarginę turimos programinės įrangos kopiją: Recovery meniu renkamės backup and restore, pavadinam failą ir spaudžiam Confirm. Nesėkmės atveju, tokiu pačiu principu atstatoma turėtos programinės įrangos versija.
5. Renkamės wipe data/factory reset ir patvirtinam įjungimo mygtuku ar paliečiant ekraną. CWM Recovery
6. Gryžtam į pagrindinį meniu, renkamės install zip from SD card/choose zip from sdcard ir nukeliaujam iki įkelto į sdcard katalogą cm-11-20140812-NIGHTLY-d802.zip failo.
7. Po programinės įrangos įdiegimo pakartojam 6-tą punktą pasirinkdami gapps-kk-20140606-signed.zip failą.
8. Po įdiegimo gryžtam ++Go Back++ į pagrindinį meniu ir renkamės reboot system now, kad perkrauti telefoną. CWM Recovery3
Pirmas programinis užsikrovimas gali užtrukti iki 5 min, todėl turėkite kantrybės.

Sveikiname, Jūs turite LG G2 su CyanogenMod 11 Nightly programine įranga!
Pasitikrinti galima Settings/About phone.

Rašyti komentarą

Tavo el. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukai pažymėti *


Apie androidai.lt

Mobilių technologijų naujienų portalas išsamiai pateikiantis svarbią informaciją apie naujausius išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius ir juos valdančios Android operacinės sistemos atnaujinimus. Čia galima rasti begalę tutorialų, kaip savo androidui perrašyti operacinę sistemą ir suteikti naujų galių, o kartais net ir naują gyvenimą. Tinklapis reguliariai papildomas ypač naudingom aplikacijom, kur net ir brangiausios jų, dažnai dalinamos nemokamai.


Kontaktai

Nuotolinė pagalbaNaujienlaiškis


Kategorijos