World of Goo

World of Goo tai naujos kartos žaidimas, pasižymintis gražiomis 3D grafikomis ir puikiai išdirbtu fiziniu varikliu. Kiekviename lygyje žaidėjo laukia įvairūs iššūkiai, reikalaujantys skirtingų sprendimų norint juos įveikti.
Pagrindinė misija – kuriant įvairias konstrukcijas padėti lipniems kamuoliukams pasiekti įsiurbimo vamzdį. Lipdant statinius dažnai teks pasitelkti fantaziją ir improvizuoti, kas žaidimą daro smagiu ir išskirtiniu. Reikėtų nepamiršti ir pačio svorio centro. Juk jis viso statinio pagrindas, kurio pagalba pasiekiama sekanti atrama. O tinkamai neįvertinus ėjimo galima netekti visko ką kūrėte arba prarasti dalį kamuoliukų, kurių kiekvienas yra svarbus. Už nepanaudotus ir sutaupytus kamuoliukus skiriami taškai. Todėl kiekvieną žingsnį tenka gerai apgalvoti.
Aukštesniuose lygiuose žaidėjus pasitiks ugnis, diskiniai pjūklai, vėjas ir kitos kliūtys, galinčios pažeisti ar visiškai sunaikinti lipnių kamuoliukų tinklą.
Surinkti rezultatai įrašomi pasaulinėje statistikoje, kur matomi ir žaidėjo draugų pasiekimai.
World of Goo išties įdomus ir įtraukiantis, todėl lengva prarasti laiko nuovoką.

World Of Goo1
World Of Goo2
World Of Goo3
World Of Goo4

World Of Goo

Rašyti komentarą

Tavo el. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukai pažymėti *


Apie androidai.lt

Mobilių technologijų naujienų portalas išsamiai pateikiantis svarbią informaciją apie naujausius išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius ir juos valdančios Android operacinės sistemos atnaujinimus. Čia galima rasti begalę tutorialų, kaip savo androidui perrašyti operacinę sistemą ir suteikti naujų galių, o kartais net ir naują gyvenimą. Tinklapis reguliariai papildomas ypač naudingom aplikacijom, kur net ir brangiausios jų, dažnai dalinamos nemokamai.


Kontaktai

Nuotolinė pagalbaNaujienlaiškis


Kategorijos