Turbo Dismount

Pasijausk tikru kaskadininku atlikdamas įvairius pavojingus, tačiau nelaimingai pasibaigiančius triukus. Prie tikrovės priartina galimybė ant veikėjo dėti savo nuotrauką, kaip ir savo automobilio ant transporto, kuris bus naudojamas triukams atlikti.
Pats žaidimo principas pakankamai paprastas ir aiškus, kiekvienam lygiui įveikti ir didžiausiam taškų skaičiui surinkti būtina sukurti maksimaliai pavojingą situaciją. Tokiu būdu, sukurtuose nelaimingų įvykių scenarijuose naudojamas manekenas turėtų patirti daugybę traumų. Už jas bei kitus pažeidžiamus objektus ir yra skiriami taškai.
Šis žaidimas išsiskiria savo nestandartiniu žanru, detaliomis fizikinėmis savybėmis ir tikrai stebinančiomis realiai atvaizduojamomis pasekmėmis.

Turbo dismount1
Turbo dismount2
Turbo dismount3
Turbo dismount4

Atsisiųsti

Rašyti komentarą

Tavo el. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukai pažymėti *


Apie androidai.lt

Mobilių technologijų naujienų portalas išsamiai pateikiantis svarbią informaciją apie naujausius išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius ir juos valdančios Android operacinės sistemos atnaujinimus. Čia galima rasti begalę tutorialų, kaip savo androidui perrašyti operacinę sistemą ir suteikti naujų galių, o kartais net ir naują gyvenimą. Tinklapis reguliariai papildomas ypač naudingom aplikacijom, kur net ir brangiausios jų, dažnai dalinamos nemokamai.


Kontaktai

Nuotolinė pagalba