Top 5 mokamos programos

NAVIGON Europe


Navigacinė programa išsiskirianti grafiniu detalumu aplinkos ir vietovių atvaizdavime. GPS programa nenaudoja jokio interneto srauto, todėl vartotojui nereik nerimauti dėl sunaudoto duomenų kiekio ar papildomos roamingo sąskaitos keliaujant užsienyje. Aplikacija palaiko Google Street VieW funkciją leidžiančią norimoje vietoje dairytis į visas puses lyg pačiam stovint. Įsigyjant navigacinę programą, kartu su ja pateikiami naujausi tos dienos žemėlapiai. Žemėlapiuose atžymėtos greičio matavimo prietaisų vietos, neatidžius vairuotojus perspėjančios apie galimą brangią fotosesiją. Patogu ir tai, kad norimą vietą surasti leidžiama įvedant tikslias vietos kordinates, o esant poreikiui, atžymėtos ar savo vietos kordinatėmis galima pasidalinti ir su draugais naudojančiais tą pačią NAVIGON Europe.
Programos kaina 206,96Lt
Atsisiųsti


Europe GPS Navigation TomTom


Tai viena populiariausių pasaulyje GPS programų, kurioje atvaizduojamos ir susidariusios transporto spūstys, o jų išvengti siūloma pasirenkant kitą programos rekomenduojamą maršrutą. Gatvių pavadinimai gali būti tariami balsu, kas palengvina oreantavimasi neatitraukiant akių nuo kelio. Žinoma TomTom taip pat palaikomos greičio matavimo prietaisų vietos. Gamintojas garantuoja, kad įsigijus GPS programą vartotojas gaus reguliarų žemėlapių atnaujinimą visą ir neterminuotą aplikacijos naudojimo laiką.
Programos kaina 122Lt
Atsisiųsti


CamCard – Business Card Reader


Daugybė susikaupusių vizitinių kortelių reikalauja atskiro dėklo ar specialios knygutės joms laikyti. IntSig kompanija siūlo jas perkelti į savo išmanųjį, kuris visada po ranka, o tai reiškia, kad taip pat ir visos vizitinės kortelės esančios jame. Viskas ką reikia padaryti, tai ją nufotografuoti. Programai nuskaičius visą esančią informaciją galima nedelsiant atlikti skambutį nurodytu kontaktiniu telefonu, išsiųsti laišką į vizitinėje nurodytą el.paštą, žemėlapyje atverti užrašytą kontaktinį adresą, ar asmens duomenis priskirti kaip naują adresatą savo telefone. Ypatingai patogu ir tai, kad pačią kortelę galima susieti su kontaktų sąraše jau esančiu adresatu.
Programos kaina 30,38Lt
Atsisiųsti


PrinterShare


Dėka šios programos, iš mobilaus telefono ar planšetinio kompiuterio galima atspausdinti norimą dokumentą, nuotrauką ar kitokio tipo printeriui tinkamą failą. Apart USB jungties, visą tai gali būti atlikta ir nuotoliniu būdu per wifi ar bluetooth ryšį. Šia aplikacija naudotis labai paprasta: pasirenkamas norimas spausdinti dokumentas, toliau pats printeris, pateikiama failo peržiūra prieš spausdinimą ir atliekamas veiksmas. Nustatymuose galima rasti popieriaus formato pasirinkimą, dokumento ar foto dydžio nustatymą, spausdinimo tipą vertikaliai/horizontaliai ir įvairių kitų punktų.
Programos kaina 29,95Lt
Atsisiųsti


IP Cam Viewer Pro


Aplikacija skirta nuotoliniam IP kameros valdymui. Vaizdą galima ne tik stebėti, bet ir jį įrašyti tiesiogiai į patį įrenginį. Ši funkcija išskirtinai patogi tuo atveju, kai kamera gali būti naudojama tik stebėjimo, o ne įrašymo funkcijai. Nepriklausomai nuo nuotolinės kameros galimybių programa palaiko ir vaizdo automatinį įrašymą, vos tik užfiksavus judesį stebimoje aplinkoje. Vaizdą naudojant tik stebėjimui, puikiai pasitarnauja aptikto judančio objekto garso perspėjimo funkcija. Yra galimybė valdyti ir stebėti vaizdą iš daugiau vienu metu naudojamų IP kamerų. Sekančių kamerų transliacijos pateikiamos telefono ekrano apačioje, pasirinktas kameros vaizdas išskleidžiamas per visą ekraną.
Programos kaina 10.18Lt
Atsisiųsti

Rašyti komentarą

Tavo el. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukai pažymėti *


Apie androidai.lt

Mobilių technologijų naujienų portalas išsamiai pateikiantis svarbią informaciją apie naujausius išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius ir juos valdančios Android operacinės sistemos atnaujinimus. Čia galima rasti begalę tutorialų, kaip savo androidui perrašyti operacinę sistemą ir suteikti naujų galių, o kartais net ir naują gyvenimą. Tinklapis reguliariai papildomas ypač naudingom aplikacijom, kur net ir brangiausios jų, dažnai dalinamos nemokamai.


Kontaktai

Nuotolinė pagalba