Sony Xperia Z3 TWRP meniu įdiegimas

TWRP meniu įdiegimas neištrins įrenginio vidinėje atmintyje ir SD atminties kortelėje esančios informacijos, tačiau vis tiek yra rekomenduojama pasidaryti svarbios informacijos atsarginę kopiją savo PC.

Prieš pradedant:
– Telefonas turi būti įkrautas ne mažiau kaip 60%.
– Atrakintas Bootloader failas. Kaip tą padaryti aprašomą čia.
– Telefono nustatymuose pažymėtas USB debugging punktas

TWRP įdiegimą darom taip:
1. Išjungiam Sony Z3 ir užkraunam į fastboot rėžimą: laikom nuspaustą garso padidinimo (+) mygtuką ir pajungiam telefoną prie PC per USB. Pajungus mygtuką atleidžiam.
2. Į PC atsisiunčiam fastboot draiverių katalogą ir jį išpakuojam.
3. Į PC atsisiunčiam bootZ3monxtest01.img failą ir jį patalpinam į išpakuotą fastboot draiverių katalogą.
4. Nuspaudžiam ir laikom Shift mygtuką, tuomet spaudžiam pelės dešinį mygtuką ant kataloge laisvos vietos ir renkamės Open command window here. fastboot-8
5. Juodoj cmd lentelėj rašom fastboot flash boot bootz3monxtest01.img ir spaudžiam enter.
6. Po atlikto įdiegimo rašom fastboot reboot ir spaudžiam enter.
7. Sony persikraus.
8. Norėdami įsitikinti ar įdiegimo procesas praėjo sėkmingai, galime užkrauti Sony į TWRP meniu: išjungiam telefoną, paspaudžiam įjungimo mygtuką ir kai tik pamatom užsidegusią LED informacinę lemputę, spaudinėjam garso padidinimo arba sumažinimo mygtuką. Meniu turėtų atrodyti maždaug taip TWRP menu

Sveikinam sėkmingai įdiegus TWRP recovery meniu į Sony Z3!

Rašyti komentarą

Tavo el. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukai pažymėti *


Apie androidai.lt

Mobilių technologijų naujienų portalas išsamiai pateikiantis svarbią informaciją apie naujausius išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius ir juos valdančios Android operacinės sistemos atnaujinimus. Čia galima rasti begalę tutorialų, kaip savo androidui perrašyti operacinę sistemą ir suteikti naujų galių, o kartais net ir naują gyvenimą. Tinklapis reguliariai papildomas ypač naudingom aplikacijom, kur net ir brangiausios jų, dažnai dalinamos nemokamai.


Kontaktai

Nuotolinė pagalba