SIM kortelės iškirpimas į MicroSIM arba NanoSIM

SIM kortelę nemokamai gali iškirpti bet kurio mobilaus operatoriaus biure, tačiau būna situacijų, kai SIM kortelę kirpti tenka patiems. Ir tokiu atveju, jau geriau tą daryti teisingai, nes kitaip galima ją lengvai pažeisti ir netekti visų joje saugomų adresatų.
Viskas paprasta jei po ranka yra kita Micro arba Nano SIM, kurią galima būtų panaudoti kaip pavyzdį reikiamam dydžiui. Kai tokios nėra, tikrai nerekomenduojame kirpti iš akies.
Pateikiame schemą, kurią naudojant galima tiksliai atžymėti kraštines ir reikiamą dydį priklausomai nuo SIM kortelės tipo. Šią instrukciją rekomenduojama atsispausdinti ir norimą iškirpti kortelę dėti ant reikiamų išmatavimų centre. Jei atsispausdinti galimybės nėra, tuomet atsidarius instrukciją pilnam formate, kortelę galima dėti tiesiai ant planšetinio ar nešiojamo kompiuterio ekrano ir taip atžymėti reikiamus išmatavimus. Kairėje pateikti pavyzdžiai iš kokios į kokią kerpama, todėl nesuklysite. Nors pagrindiniai SIM smegenys yra pačiame kontaktų centre (schemos 4-as punktas dešinėje), vis tiek nerekomenduojama pažeisti net ir mikroschemos kraštinių.

 

Rašyti komentarą

Tavo el. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukai pažymėti *


Apie androidai.lt

Mobilių technologijų naujienų portalas išsamiai pateikiantis svarbią informaciją apie naujausius išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius ir juos valdančios Android operacinės sistemos atnaujinimus. Čia galima rasti begalę tutorialų, kaip savo androidui perrašyti operacinę sistemą ir suteikti naujų galių, o kartais net ir naują gyvenimą. Tinklapis reguliariai papildomas ypač naudingom aplikacijom, kur net ir brangiausios jų, dažnai dalinamos nemokamai.


Kontaktai

Nuotolinė pagalbaNaujienlaiškis


Kategorijos