Programinis nulaužimas + Super vartotojo privilegijos ZTE Blade modeliams

Šis programinis nulaužimas skirtas visiems ZTE Blade modeliams nepriklausomai nuo naudojamos Android versijos. Visų pagamintų ir tebegaminamų ZTE išmaniųjų telefonų Bootloader failai nėra užrakinti, todėl nereikia atlikti papildomų funkcijų paruošiant įrenginį programiniam nulaužimui ir Super vartotojo privilegijoms.

1. Atsisiunčiame iį įdiegiame ADB draiverius į PC. Juos rasite čia kartu su Android SDK programine įranga. ADB draiverius rasite Tools kataloge.
2. Atsisiunčiame Fastboot kartu su ClockworkMod Recovery būkle.

3. Jeigu ZTE naudojama senoji Android 2.1 versija tuomet siunčiamės šią ClockworkMod Recovery versiją.
4. Atsisiunčiame USB draiverius.
5. Atsisiunčiame Super vartotojo instaliaciją.
6. Pajungiame ZTE prie PC per USB. Įkeliame Super vartotojo instaliaciją į ZTE SD atminties kortelę.
7. Atjungiame ZTE nuo USB.
8. ZTE nustatymuose pažymime USB debugging punktą. Jį rasite Settings/Applications/Development/USB debugging
9. Pajungiame ZTE prie PC per USB.
10. PC atsiradome CMD langą. Tą galime atlikti nuspausdami shift mygtuką klaviatūroje ir spusteldami dešinį pelės mygtuką, tuomet pasirinkdami Open command window here. Kitu atveju PC einame start ir į search rašom cmd
11. Atsidariusiame CMD lange rašome cd ir nurodome atsisiųstos ClockworkMod Recovery instaliacijos vietą, tuomet spaudžiame enter. Pvz: cd C:Downloadsrecovery-clockwork-5.0.2.0-blade.img
12. Toliau CMD lange rašom adb reboot bootloader
13. Telefonas persikraus ir kai išvysime krovimosi ekrane Android žmogeliuko ar panašų krovimo logotipą CMD rašome:
fastboot flash recovery recovery-clockwork-5.0.2.0-blade.img spaudžiame enter ir po atliktos operacijos rašome
fastboot reboot
14. Sėkmingai įdiegus ClockworkMod Recovery būklę telefonas užsikraus, tuomet išjunkite telefoną ir paspaudus įjungimo mygtuką nuspauskite garso patylinimo (-) mygtuką.
15. Telefonas užsikraus į ClockworkMod Recovery būklę.

16. Meniu garso valdymo + ir – mygtukais einame install zip from sdcard, pasirinkimus atliekame spusteldami telefono pagrindinį mygtuką.17. Surandame į ZTE SD atminties kortelę įkeltą Super vartotojo instaliaciją .zip faile ir ją pasirenkame.
18. Sulaukiame kol sėkmingai bus įdiegta Super vartotojo privilegija.
19. Perkrauname telefoną pasirinkdami reboot system now.

Sveikiname! Jau dabar galite mėgautis programiškai nulaužtu ZTE Blade su Super vartotojo privilegijomis. Taip pat galite įdiegti pasirinktą modifikuotos programinės įrangos versiją su galybę papildomų nustatymų, atveriančių įrenginio tikrąsias galimybes.

Rašyti komentarą

Tavo el. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukai pažymėti *


Apie androidai.lt

Mobilių technologijų naujienų portalas išsamiai pateikiantis svarbią informaciją apie naujausius išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius ir juos valdančios Android operacinės sistemos atnaujinimus. Čia galima rasti begalę tutorialų, kaip savo androidui perrašyti operacinę sistemą ir suteikti naujų galių, o kartais net ir naują gyvenimą. Tinklapis reguliariai papildomas ypač naudingom aplikacijom, kur net ir brangiausios jų, dažnai dalinamos nemokamai.


Kontaktai

Nuotolinė pagalba