Plague Inc.

Išskirtinis strateginis žaidimas su bauginančiai protingu ir realistišku scenarijum.

Plague Inc. leidžia pasijausti tikru viruso kūrėju, kurio globalus poveikis keis žmonių vystymąsi pasauliniu mastu.
Žaidimas išties sukurtas gana protingai, remiantis virusų laboratoriniais tyrimais, jų mutacijom ir pokyčiais per gydymo stadijas. Virusas, kaip gyvas organizmas turintis savo sandarą, kurią būtina tobulinti ir vystyti jog galima būtų prisitaikyti prie naujų aplinkos veiksnių.

Kaskart paleidžiant viruso naują atmainą rodomi ir detaliai aprašomi vertinimo rodikliai, tokie kaip: išoriniai ir vidiniai poveikiai žmogaus organizmui, matomi arba nepastebimi užkrato požymiai, atsparumas gydymui, aplinkos temperatūroms ir pan.
Visi šie duomenys leidžia aiškiai suprasti, kokio stiprumo virusą sukūrėte, o žemėlapyje raudonai žymimos karantino zonos įvertinti kiek žmonių jį pasigavo ir perdavė kitiems.

Kiekvieno žaidėjo tikslas yra užkrėsti ir sunaikinti kuo daugiau žmonijos, o tą galima padaryti tik tobulinant savo viruso sandarą DNR skalėje, kurio stiprumas vertinamas taškais.

Perspėju, jis tikrai užkrečiantis! Aišku, visa laimė ne tiesiogine to žodžio prasme.

Plague Inc.

Rašyti komentarą

Tavo el. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukai pažymėti *


Apie androidai.lt

Mobilių technologijų naujienų portalas išsamiai pateikiantis svarbią informaciją apie naujausius išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius ir juos valdančios Android operacinės sistemos atnaujinimus. Čia galima rasti begalę tutorialų, kaip savo androidui perrašyti operacinę sistemą ir suteikti naujų galių, o kartais net ir naują gyvenimą. Tinklapis reguliariai papildomas ypač naudingom aplikacijom, kur net ir brangiausios jų, dažnai dalinamos nemokamai.


Kontaktai

Nuotolinė pagalbaNaujienlaiškis


Kategorijos