Navitel kompanija savo veiklą pradėjo nuo 2006 metų ir iki šios dienos nuėjo pakankamai didelį kelią, išleisdama ne tik puikią navigatorių seriją, bet ir sukurdama jiems atskirą navigacinę programinę įrangą tuo pačiu kompanijos pavadinimu.
Rusijoj, Baltarusijoj, Ukrainoj, Čekijoj ir Lenkijoj kompanijos įkurtos atstovybės stipriai dirba GPS programinės įrangos tobulinimo klausimais, o įsigijus vieną iš siūlomų navigatorių dar pasirūpina, kad vartotojui kelionių gidas nieko nekainuotų visą jo naudojimo laikotarpį.
Žinoma, turint savo išmanųjį įrenginį, Navitel GPS programėlę kartu su visais žemėlapių atnaujinimais galima įsigyti ir atskirai. Būtent todėl nusprendėme apžvelgti, kuo Navitel ypatinga ir kuo skiriasi nuo tą pačią esminę funkciją atliekančių, konkurentų sukurtų GPS sistemų.

Pradėkime nuo to, kad Navitel turi visų kalbų pasirinkimą (multilanguage) ir tai liečia ne tik pačio meniu valdymą, bet ir balso gidus, įvairiomis kalbomis pasakojančius kur ir kaip važiuoti.
Grafinis žemėlapių atvaizdavimas pakankamai gražus ir išsamus, o maršrutams pagrąžinti, žymiausi šalių pastatai pateikiami 3D formate.
Nuo pirmų naudojimo akimirkų į akį krenta ekrano viršuje matoma ikonų juosta, suteikianti greitą prieigą prie orų prognozės, kompaso, ryšio su palydovu signalo parodymų, el. pašto, paskyros, garso valdymo ir kitų patogių nustatymų. Tiesa, atvaizduojama 3-jų dienų orų prognozė yra nematyta paslauga navigacijos programėlėje. Dar vienas funkcionalumas darantis Navitel išskirtiniu produktu, tai pačios kompanijos palaikoma debesų sinchronizavimo sistema, leidžianti perkelti visus nustatymus į sukurtą paskyrą ir esant reikalui, iš virtualios saugyklos juos atstatyti kartu su išsaugotomis vietovėmis, kelionių istorija, fiksuotais radarais ir kita individualia informacija.

Pats kelionės planavimas bei pagrindinių jos parametrų valdymas yra patogus ir įprastas, kaip ir kitose gerai vertinamose GPS programėlėse.
Pasirinkus kelionės tikslą (jei keliai leidžia) iškart apskaičiuojami 3 galimi maršrutai su numatomu kelionės laiku ir tiksliu atstumu pasirenkant bet kurį iš jų. Kelių ženklai aiškiai rodomi žemėlapyje, o kelionės metu, ekrano dešiniajame kampe, nepraleidžiami ir greičio apribojimo ženklinimai. Atidžiai žiūrint į žemėlapį galima pastebėti net tokias smulkmenas, kaip ant kelio esančias greičio ribojimo pervažas.
Visgi labiausiai šypseną veide kelia atitolintas žemėlapio vaizdas, kai kartu su miestų pavadinimais atsiveria ir realaus laiko oro temperatūros parodymai.

Navitel GPS programėlę su visomis jos funkcijomis nemokamai galima išbandyti 7 dienas.

Šalys:
Albanija, Andora, Armėnija, Austrija, Azerbaidžanas, Baltarusija, Belgija, Bulgarija, Bosnija ir Hercogovina, Brazilija, Bulgarija, Kolumbija, Kipras, Filipinai, Čekija, Kroatija, Danija, Estija, Suomija, Prancūzija, Vokietija, Gibraltaras, Graikija, Gruzija, Gibraltaras, Vengrija, Islandija, Meno sala, Italija, Kazachstanas, Kirgizija, Latvija, Lichtenšteinas, Lietuva, Liuksemburgas, Makedonija, Malta, Maldyvai, Moldova, Monakas, Montenegras, Nyderlandai, Norvegija, Lenkija, Peru, Portugalija, Rumunija, Rusija, San Marinas, Serbija, Slovakija, Slovėnija, Tadžikistanas, Uzbekistanas, Ispanija, Švedija, Šveicarija, Ukraina, Jungtinė Karalystė, Vaticanas

Kalbos:
Anglų, bulgarų, čekų, danų, estų, suomių, prancūzų, vokiečių, graikų, italų, latvių, lietuvių, lenkų, makedonų, norvegų, portugalų, rumunų, rusų, slovakų, slovėnų, suomių, serbų, ispanų, švedų, turkų, ukrainiečių, vietnamiečių

Balsinės kalbos:
Anglų, bulgarų, čekų, danų, estų, suomių, prancūzų, vokiečių, graikų, italų, latvių, lietuvių, lenkų, makedonų, norvegų, portugalų, rumunų, rusų, slovakų, slovėnų, suomių, serbų, ispanų, švedų, turkų, ukrainiečių, vietnamiečių

Navitel Navigator GPS & Maps

Rašyti komentarą

Tavo el. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukai pažymėti *


Apie androidai.lt

Mobilių technologijų naujienų portalas išsamiai pateikiantis svarbią informaciją apie naujausius išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius ir juos valdančios Android operacinės sistemos atnaujinimus. Čia galima rasti begalę tutorialų, kaip savo androidui perrašyti operacinę sistemą ir suteikti naujų galių, o kartais net ir naują gyvenimą. Tinklapis reguliariai papildomas ypač naudingom aplikacijom, kur net ir brangiausios jų, dažnai dalinamos nemokamai.


Kontaktai

Nuotolinė pagalbaNaujienlaiškis


Kategorijos