Lenovo A3500-FL programinis nulaužimas (Root)

Programinis nulaužimas neištrins įrenginio vidinėje atmintyje ir SD atminties kortelėje esančios informacijos, tačiau vis tiek yra rekomenduojama pasidaryti svarbios informacijos atsarginę kopiją savo PC.

Prieš pradedant:
– Planšetinis turi būti įkrautas ne mažiau kaip 80%.
– Įdiegtas ClockworkMod meniu. Kaip tą padaryti aprašomą čia.

1. Į Lenovo atsisiunčiam SuperSU.zip failą.
2. Patalpinam jį į sdcard katalogą.
3. Planšetiniam užkraunam ClockworkMod meniu: išjungiam planšetinį, nuspaudžiam ir laikom garso sumažinimo (-) ir garso padidinimo mygtuką (+) jų neatleisdami nuspaudžiam ir ~7 sekundes palaikom įjungimo mygtuką.
4. Meniu renkamės Install zip from sdcard ir Choose zip from sdcard. Toliau pasirinkdami sdcard kataloge patalpintą SuperSU.zip failą.
5. Po atlikto įdiegimo renkamės reboot system now.

Įrenginiui persikrovus ekrane turi būti matoma SuperSU aplikacija patvirtinanti sėkmingai atliktą Root.HTC One M8 SuperSU

Rašyti komentarą

Tavo el. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukai pažymėti *


Apie androidai.lt

Mobilių technologijų naujienų portalas išsamiai pateikiantis svarbią informaciją apie naujausius išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius ir juos valdančios Android operacinės sistemos atnaujinimus. Čia galima rasti begalę tutorialų, kaip savo androidui perrašyti operacinę sistemą ir suteikti naujų galių, o kartais net ir naują gyvenimą. Tinklapis reguliariai papildomas ypač naudingom aplikacijom, kur net ir brangiausios jų, dažnai dalinamos nemokamai.


Kontaktai

Nuotolinė pagalba