Lenovo A3500-FL ClockworkMod meniu įdiegimas

ClockworkMod meniu įdiegimas neištrins įrenginio vidinėje atmintyje ir SD atminties kortelėje esančios informacijos, tačiau vis tiek yra rekomenduojama pasidaryti svarbios informacijos atsarginę kopiją savo PC.

Prieš pradedant:
– Planšetinis turi būti įkrautas ne mažiau kaip 80%.
– PC įdiegti Lenovo draiveriai. Dažniausiai jie automatiškai įdiegiami įrenginį pajungus prie PC.

1. Į PC atsisiunčiam Recovery.zip failą ir jį išpakuojam.
2. Išjungiam Lenovo.3. Pajungiam prie PC per USB.
4. Paleidžiam Recovery išpakuotam kataloge esančią Flash_tool.exe programą.
5. Renkamės po dešine esantį Scatter-Loading punktą ir atsidariusiame lange pasirenkam Recovery kataloge esantį MT6582_Android_scatter.txt failą.
6. Po atlikto pasirinkimo programoje atsiras pažymėtas Recovery punktas su recovery.img failo nuoroda.Smart phone flash tool
Jei atžyma neatsirado, tuomet spaudžiam Recovery ir pasirenkam Recovery kataloge esantį recovery.img failą.
7. Spaudžiam Download ir sulaukiam kol bus įdiegtas ClockworkMod meniu.
8. Po įdiegimo uždarom programą ir atjungiam planšetinį nuo USB.

Norint įsitikinti ar viskas buvo atlikta sėkmingai, ClockworkMod meniu gali būti užkrautas tokiu būdu: išjungiam planšetinį, nuspaudžiam ir laikom garso sumažinimo (-) ir garso padidinimo mygtuką (+) jų neatleisdami nuspaudžiam ir ~7 sekundes palaikom įjungimo mygtuką.

Rašyti komentarą

Tavo el. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukai pažymėti *


Apie androidai.lt

Mobilių technologijų naujienų portalas išsamiai pateikiantis svarbią informaciją apie naujausius išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius ir juos valdančios Android operacinės sistemos atnaujinimus. Čia galima rasti begalę tutorialų, kaip savo androidui perrašyti operacinę sistemą ir suteikti naujų galių, o kartais net ir naują gyvenimą. Tinklapis reguliariai papildomas ypač naudingom aplikacijom, kur net ir brangiausios jų, dažnai dalinamos nemokamai.


Kontaktai

Nuotolinė pagalba