Kaip surasti pamestą/pavogtą telefoną ir jį apsaugoti?

Dažnai sulaukiame klausimų, ką daryti pametus telefoną ar planšetinį kompiuterį ir kokie turėtų būti sekantys veiksmai jį aptikus. Į visus šiuos klausimus turim vieną paprastą atsakymą – naudoti Google Android Device Manager paslaugą.
Savaime suprantama, telefone iki tol turėtų būti naudotos/naudojamos tokios arba panašios Google paslaugos kaip el. paštas gmail ar kontaktų sinchronizacija ir žinoma, aktyvi vietos nustatymo funkcija. Įprastai telefone esant bent vienai Google prijungtai aktyviai paskyrai telefono vietos nustatymo paslauga pilnai veikia.

Android įrenginiui veikiančiam 4.1 ar aukštesnėj programinėj versijoj vietos nustatymo paslauga aktyvuojama Google Settings/Location/On.

Nustačius įrenginio buvimo vietą nuotoliniu būdu leidžiama:
– Aktyvuoti pastovaus skambėjimo funkciją, kuri padės greičiau aptikti netoliese esantį androidą.
– Užrakinti įrenginį (aktyvuojamas ekrano kodas apsaugantis nuo patekimo į vidinę informaciją)
– Ištrinti visą informaciją esančią androido vidinėje atmintyje (SD atminties kortelėje esanti informacija nesunaikinama)

Rašyti komentarą

Tavo el. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukai pažymėti *


Apie androidai.lt

Mobilių technologijų naujienų portalas išsamiai pateikiantis svarbią informaciją apie naujausius išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius ir juos valdančios Android operacinės sistemos atnaujinimus. Čia galima rasti begalę tutorialų, kaip savo androidui perrašyti operacinę sistemą ir suteikti naujų galių, o kartais net ir naują gyvenimą. Tinklapis reguliariai papildomas ypač naudingom aplikacijom, kur net ir brangiausios jų, dažnai dalinamos nemokamai.


Kontaktai

Nuotolinė pagalbaNaujienlaiškis


Kategorijos