Kaip microSD atminties kortelę paversti integruota vidine atmintim?

Ši informacija turėtų būti aktuali turintiems senesnio modelio androidus su itin maža vidine atmintim. Dauguma vartotojų susiduria su greitai užsipildančia vidine įrenginio integruota atmintim, kurią tenka atlaisvinti patiems perkeliant įdiegtas aplikacijas ar kitokio turinio informaciją į telefone ar planšetiniame kompiuteryje naudojamą microSD atminties kortelę. Reikia atkreipti dėmesį, kad ne visos programos ar žaidimai leidžiasi iškeliami į microSD, kas neišvengiamai apkrauna vidinę atmintį.
Pateikiame sprendimą, kurio dėka telefono ar planšetinio kompiuterio vidinė integruota atmintis gali būti sujungta kartu su microSD atminties kortele. To pasekoje įrenginys kombinuotą talpą naudos kaip vieną bendrą integruotą atmintį, todėl nepriekaištaus dėl perpildytos (dažnai vos ir po 150mb esamos vidinės atminties), išlaikys programinės įrangos operatyvumą ir stabilų veikimą.

Pastaba: Visą įrenginyje esančią asmeninę informaciją (tokia kaip adresatai, foto, video, sms ir pan) saugumo sumetimais rekomenduojama išsaugoti savo PC, nors ir ji nebus pakeista ar ištrinta.

Prieš pradedant turi būti:
– Androidas programiškai nulaužtas (Root)
– Įkrautas ne mažiau kaip 70%

Viską darom taip:
1. Atsisiunčiam ir įdiegiam External 2 internal aplikaciją.
2. Paleidžiam aplikaciją ir renkamės Settings.
3. Įsitikinam, kad Send rescan ir Use per default pažymėta.
4. Toliau spaudžiam ant The ext. sdcard device access
5. Kaip pavyzdys, matysim microSD kortelės jungties adresą /dev/block/vold/179:49 su panašiais skaičiais, priklausomai nuo modelio ir programinės įrangos versijos.
6. Pasižymim arba įsimenam galutinius skaičius, šiuo atveju 179:49
7. Spaudžiam Cancel, kad uždaryti langą ir toliau renkamės View the different devices.
8. Einam į apačią ir surandam minėtą adresą /dev/block/vold/ tik šį kartą su kitokių skaičių seka, kaip pavyzdys /dev/block/vold/179:1
9. Žemiau jo matom greičiausiai identišką seką. Kitais atvejais, gali skirtis tik galutiniai skaičiai.
10. Pasižymim ar įsimenam galutinę skaičių seką, kaip pavyzdyje 179:1 ir juos įrašom į 4-am punkte minėtą vietą. Šiuo atveju vietoj /dev/block/vold/179:49 turėtų būti /dev/block/vold/179:1
11. Pakeitus įrašą spaudžiam OK ir išeinam į programos pradinį meniu.
12. Spaudžiam External>Internal* ir kelias minutes palaukiam, kol microSD atmintis bus paversta telefono vidine atmintim.

Ar viskas sėkmingai pavyko, galima įsitikinti nustatymuose patikrinus laisvos atminties būklę.

Video tutorialas:

Rašyti komentarą

Tavo el. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukai pažymėti *


Apie androidai.lt

Mobilių technologijų naujienų portalas išsamiai pateikiantis svarbią informaciją apie naujausius išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius ir juos valdančios Android operacinės sistemos atnaujinimus. Čia galima rasti begalę tutorialų, kaip savo androidui perrašyti operacinę sistemą ir suteikti naujų galių, o kartais net ir naują gyvenimą. Tinklapis reguliariai papildomas ypač naudingom aplikacijom, kur net ir brangiausios jų, dažnai dalinamos nemokamai.


Kontaktai

Nuotolinė pagalbaNaujienlaiškis


Kategorijos