Monument valley

Didelės sėkmės ir pripažinimo susilaukęs loginį ir analitinį mąstymą skatinantis žaidimas, kurio scenarijus negali būti sulyginamas su jokiu kitu. Pagrindinis personažas – maža mergaitė, kuriai reikia padėti rasti išėjimą iš paslaptingos pilies. Mergaitę sėkmingai išvedus iš pilies labirintų, žaidėjas perkeliamas į sekantį lygį, kuriame pateikiama kita pilis su skirtinga architektūra. Kiekviena sekanti užduotis reikalauja skirtingų sprendimų, todėl Monument valley vis labiau įtraukia. Garso takelis puikiai atspindi strateginio žaidimo aplinką, o kiekvienas pasirinktas veiksmas turi savitą skambesį. Rekomenduojame patiems įvertinti savo sumanumą.
Google parduotuvėje šis žaidimas kainuoja ~10Lt, mes jį pateikiame nemokamai!

Monument valley1
Monument valley2
Monument valley3
Monument valley4
Monument valley5
Monument valley6

Pastaba: žaidimas veikia Android 4.0.4 ir aukštesnės programinės įrangos versijose.

Kaip įdiegti:
1. Atsisiunčiam Monument valley cache failą ir Monument valley .apk failą.
2. Išpakuojam cache katalogą (jis turėtų vadintis com.ustwo.monumentvalley) ir į jį patalpinam atsisiųstą .apk žaidimo įdiegimo failą.
3. Su failų naršykle einam į sdcard/Android/obb
4. Jei obb katalogo nėra, jį sukuriam patys. Į androido obb katalogą patalpinam vadinamą cache katalogą (com.ustwo.monumentvalley).
5. Einam į tiką patalpintą katalogą. Šiuo atveju kelias būtų sdcard/Android/obb/com.ustwo.monumentvalley
6. Paleidžiam .apk failą ir įdiegiam žaidimą.

Po įdiegimo Monument valley galima iškart paleisti.

Rašyti komentarą

Tavo el. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukai pažymėti *


Apie androidai.lt

Mobilių technologijų naujienų portalas išsamiai pateikiantis svarbią informaciją apie naujausius išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius ir juos valdančios Android operacinės sistemos atnaujinimus. Čia galima rasti begalę tutorialų, kaip savo androidui perrašyti operacinę sistemą ir suteikti naujų galių, o kartais net ir naują gyvenimą. Tinklapis reguliariai papildomas ypač naudingom aplikacijom, kur net ir brangiausios jų, dažnai dalinamos nemokamai.


Kontaktai

Nuotolinė pagalbaNaujienlaiškis


Kategorijos