Kaip androide užblokuoti iškylančias reklamas

Mus ir greičiausiai dalį kitų vartotojų vis labiau erzina tiek žaidimuose, tiek programose iškylančios reklamos, kurios dažnai uždengia ir visą ekraną, ko pasekoje tenka ieškoti įprastai to mažojo ir neryškaus x -reklamos uždarymo mygtuko.
Jų netrūksta ir išmaniojo naršyklėje. Visiems, kurie nori to atsikratyti pateikiame 2-jų versijų instrukciją – naudojant tam skirtą programą arba rankiniu būdu modifikuojant už reklamų pateikimą ir transliavimą atsakingą failą.

Naudojant Adblock Plus. Kadangi Google (pasauliniai reklamos korporacijai) šis sprendimas nepatiko, šaunių programuotojų komandos sukurta Adblock Plus buvo pašalinta iš oficialios Google Play parduotuvės.

1. Įrenginio nustatymuose turi būti pažymėtas Unknown sources punktas, leidžiantis įdiegti neoficialias programas.
2. Į androidą atsisiunčiam Adblock Plus ir įdiegiam programą.
2.1 Androidams turintiems Root įdiegimas baigtas.
3. Androidams neturintiems Root vadovaujamės tolimesniais žingsniais.
3.1 Programoj renkamės Filter subscription meniu punktą ir išeinam iš programos.
3.2 Einam į wifi ryšio proxy nustatymus. Juos galima rasti paspaudus ir palaikius ant prisijungto wifi tinklo, toliau pasirenkant Modify network.
3.3 Atsiradus detalių nustatymų meniu renkamės Show advanced options toliau Proxy settings tada manual ir į Proxy hostname eilutę suvedam localhost, žemiau į Proxy port suvesdami programoje rodomą kanalo numerį ir išsaugodami pakeitimus.

4. Gryžtam į Adblock Plus ir įsitikinam, kad Filtering įjungtas bei sužymėti Start at boot ir Refresh over WiFi only punktai.

5. Džiaugiamės laisve be reklamų.

Blokuojam reklamas naudodami Hosts failą. Šis metodas tinka tik androidams turintiems Root.
1. PC atsidarom pgl.yoyo.org arba hostsfile.mine.nu tinklapį ir jį išsaugom kaip hosts.txt failą.
2. Failą perkeliam į androidą.
3. Androide surandam patalpintą failą ir jį nukeliam į /etc arba system/etc katalogą. Jei šis veiksmas pareikalaus Super vartotojo privilegijų, patvirtinam jas.
4. Patalpintą hosts failą pervadinam į hosts.txt arba hosts.bak
5. Perkraunam androidą ir mėgaujamės laisve be reklamų.

Rašyti komentarą

Tavo el. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukai pažymėti *


Apie androidai.lt

Mobilių technologijų naujienų portalas išsamiai pateikiantis svarbią informaciją apie naujausius išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius ir juos valdančios Android operacinės sistemos atnaujinimus. Čia galima rasti begalę tutorialų, kaip savo androidui perrašyti operacinę sistemą ir suteikti naujų galių, o kartais net ir naują gyvenimą. Tinklapis reguliariai papildomas ypač naudingom aplikacijom, kur net ir brangiausios jų, dažnai dalinamos nemokamai.


Kontaktai

Nuotolinė pagalbaNaujienlaiškis


Kategorijos