Facebook pranešimų ir skambučių tono keitimas

Ar tau yra buvę taip, kad atrodė jog gavai Facebook pranešimą, tačiau paaiškėjo, kad jį gavo tavo draugas ar draugė? Ir viskas dėl to paties pranešimo tono…
Lygiai taip pat galima susimaišyti ir dėl gaunamų skambučių iš draugų, kai girdisi standartinis Facebook skambėjimo tonas. Dėl šių ir panašių situacijų nusprendėm pasidalinti paprasta instrukcija, kurios pagalba lengvai pasirinksite individualų gaunamų Facebook pranešimų ir skambučių toną.

  1. Atsidarom Messenger aplikaciją.
  2. Viršuj dešiniajame kampe spaudžiam ant savo profilio ikonos.
  3. Tada renkamės Notifications & Sounds

  4. Paspaudus ant Notification sound atsivers galimi pasirinkti pranešimų garsai, o Free call ringtone leis pasirinkti skambučio toną.

Paprasta ar ne?

Rašyti komentarą

Tavo el. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukai pažymėti *


Apie androidai.lt

Mobilių technologijų naujienų portalas išsamiai pateikiantis svarbią informaciją apie naujausius išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius ir juos valdančios Android operacinės sistemos atnaujinimus. Čia galima rasti begalę tutorialų, kaip savo androidui perrašyti operacinę sistemą ir suteikti naujų galių, o kartais net ir naują gyvenimą. Tinklapis reguliariai papildomas ypač naudingom aplikacijom, kur net ir brangiausios jų, dažnai dalinamos nemokamai.


Kontaktai

Nuotolinė pagalbaNaujienlaiškis


Kategorijos