Bridge Constructor Portal

„Bridge Constructor Portal“ tai projektas, apjungiantis 2 populiarius žaidimus – „Bridge Constructor“ ir „Portal“.

Jau po pirmų bandymų tampa aišku, kad kūrėjams gavosi puikus veiksmo ir loginių iššūkių derinys. Norint sėkmingai perkelti keleivius iš vienos portalo vietos į kitą, teks gerai pagalvoti kaip įveikti vežimėliams susidariusias kliūtis, parenkant teisingą ir tam tikram svoriui atsparią konstrukciją.
Vėlesniuose lygiuose papildomo sunkumo pridės automatiniai ginklai, šaudantys į bet kokį judantį objektą ar lazeriai, naikinantys viską kas pasitaiko jų nusidriekusiam spinduly.

Norintiems įsitikinti ar Bridge Constructor Portal pakankamai smagus, siūlom pažiūrėti žemiau esantį pristatomąjį video.
Žaidimas išties prikausto savo dailia grafika, sudėtingumu ir lygių įvairove.
Galite įsigyti mokamą versiją tiesiogiai iš Google Play arba atsisiųsti nemokamai paspaudus ant žemiau esančios nuorodos.

Bridge Constructor Portal

Rašyti komentarą

Tavo el. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukai pažymėti *


Apie androidai.lt

Mobilių technologijų naujienų portalas išsamiai pateikiantis svarbią informaciją apie naujausius išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius ir juos valdančios Android operacinės sistemos atnaujinimus. Čia galima rasti begalę tutorialų, kaip savo androidui perrašyti operacinę sistemą ir suteikti naujų galių, o kartais net ir naują gyvenimą. Tinklapis reguliariai papildomas ypač naudingom aplikacijom, kur net ir brangiausios jų, dažnai dalinamos nemokamai.


Kontaktai

Nuotolinė pagalbaNaujienlaiškis


Kategorijos