Bootloader atrakinimas Sony Xperia telefonams

Pastaba:
– Atrakinant Bootloader failą įrenginys netenka gamintojo garantijos.
– Po atrakinimo neturėsite galimybės atlikti programinės įrangos atnaujinimo nuotoliniu būdu (tik pajungiant prie PC per USB). Privalumas – dings ir įkyri programinės įrangos galimo atnaujinimo ikona ekrano viršuje.
– Prieš pradedant, visą svarbią asmeninę informaciją iš įrenginio rekomenduojama išsaugoti savo kompiuteryje.

Visų žemiau aprašomų etapų video tutorialas:

Visų pirma būtina išsiaiškinti ar turimas Xperia modelis gali būti atrakintas.

Telefono skambinimo meniu renkam *#*#7378423#*#* ir einam į Service info/Configuration/Rooting Status. Jei matom užrašą „Bootloader unlock allowed: Yes“ reiškia šis modelis gali būti atrakintas. Jei matome „Bootloader unlock allowed: No“ šio modelio Bootloader’is negali būti atrakintas.

Sulaukusiems Yes atsakymo pradedam atrakinimą:

1. Einam į oficialų Sony puslapį, pasirenkam savo telefono modelį ir spaudžiam „Continue“
2. Antrame lange įrašom savo el. pašto adresą į kurį bus atsiųstas patvirtinimo laiškas su nuoroda į tolimesnius veiksmus ir spaudžiam Submit. Xperia M2 bootloader unlock
3. Sulaukę laiško spaudžiam ant jame esančios nuorodos.
4. Telefono skambinimo meniu rašom *#06# ir matomą IMEI numerį įrašom į Sony puslapio IMEI langelį, pažymim abu žemiau esančius punktus ir spaudžiam Submit.Sony IMEI verification
5. Toliau kaip ir sekančiam Sony tinklapio lange rašoma, PC turi būti įdiegta Android SDK programa. Jei jos nėra, įdiegiam atsisiųstą draiverių failą.
6. Į PC atsisiunčiam Fastboot draiverių failą android_winusb.inf ir jį išpakuojam. Failą nukeliam į C:/adt-bundle-windows/sdk/extras/google/usb_driver katalogą. Jei gaunam užklausą ar perrašyti jau esantį failą, patvirtinam.
7. Telefone einam į Settings/About Phone/Build Version ir paspaudinėjam ant matomo užrašo kol išvysim pranešimą, kad buvo atrakintas Developer Options meniu punktas.
8. Toliau renkamės Settings/Developer options ir pažymim USB debugging punktą.
9. Išjungiam Xperia ir laikydami nuspaudę garso padidinimo mygtuką pajungiam prie PC per USB. Tokiu būdu telefoną užkraudami į derinimo su PC rėžimą.
10. PC prašys nurodyti pajungto įrenginio draiverius, juos pasirenkam eidami į įdiegtos SDK programos katalogą adt-bundle-windows/sdk/extras/google/usb_driver ir spaudžiam OK, toliau Next.
11. Jei išvysim pranešimą Windows can’t verify publisher on this driver software renkamės Install this driver software anyway.
12. Po atlikto sėkmingo įdiegimo matysim lentelę su atžyma Android ADB interface, ją uždarom.
13. Einam į adt-bundle-windows/sdk/platform-tools ir ant kataloge esančios tuščios vietos nuspaudę laikom shift mygtuką bei spustelnam pelės dešinį mygtuką taip iškviesdami komandinę lentelę.
14. Joje rašom arba nukopijuojam Sony tinklapyje pateikiamą užrašą fastboot devices ir spaudžiam enter. Turi atsirasti matomas užrašas fastboot, patvirtinantis, kad telefonas sėkmingai prijungtas derinimo rėžime.fastboot-devices-600x302
15. Toliau rašom arba vėl nukopijuojam komandinę eilutę fastboot -i 0x0fce oem unlock 0xKEY (kur KEY įvedam gautą atrakinimo kodą matomą oficialaus Sony puslapio viršuj) ir spaudžiam enter.
16. Jei viskas atlikta teisingai, turėtų būti matomas užrašas finished. total time:fastboot-8
17. Atjungiam Sony nuo USB ir įjungiam.

Sveikinam. Bootloader sėkmingai atrakintas!

Rašyti komentarą

Tavo el. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukai pažymėti *


Apie androidai.lt

Mobilių technologijų naujienų portalas išsamiai pateikiantis svarbią informaciją apie naujausius išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius ir juos valdančios Android operacinės sistemos atnaujinimus. Čia galima rasti begalę tutorialų, kaip savo androidui perrašyti operacinę sistemą ir suteikti naujų galių, o kartais net ir naują gyvenimą. Tinklapis reguliariai papildomas ypač naudingom aplikacijom, kur net ir brangiausios jų, dažnai dalinamos nemokamai.


Kontaktai

Nuotolinė pagalbaNaujienlaiškis


Kategorijos