Android 4.2.2 Jelly Bean pagrindu sukurta SuperNexus 2.0 operacinė sistema, skirta Galaxy S2 I9100G modeliui

Jūsų turimas Galaxy S2 modelis dabar gali būti paverstas į Nexus telefoną. Tam atlikti buvo sukurta speciali SuperNexus programinė platforma remiantis naujausia Android 4.2.2 Jelly Bean versija.

Pagrindinė viso to idėja, perteikti Google Nexus sukurto įrenginio programines galimybes į Galaxy S2 modelį. SuperNexus platformoje yra gausybė patobulinimų optimizuojančių veikiančius procesus, tokiu būdu sukuriant aiškiai suprantamą, lengvai valdomą ir greitai reaguojančia programinę įrangą.

Ši programinė Android versija nėra oficialiai sukurta ar patvirtinta Samsung kompanijos, tačiau labai tiksliai pritaikyta Samsung S2 I9100G modeliui išnaudojant visas jo technines galimybes ir vartotojui perteikiant geriausią įspūdį.

Kaip Galaxy S2 I9100G modelį paversti į galingą Google Nexus išmanujį įrenginį aprašymą rasite čia.

Rašyti komentarą

Tavo el. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukai pažymėti *


Apie androidai.lt

Mobilių technologijų naujienų portalas išsamiai pateikiantis svarbią informaciją apie naujausius išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius ir juos valdančios Android operacinės sistemos atnaujinimus. Čia galima rasti begalę tutorialų, kaip savo androidui perrašyti operacinę sistemą ir suteikti naujų galių, o kartais net ir naują gyvenimą. Tinklapis reguliariai papildomas ypač naudingom aplikacijom, kur net ir brangiausios jų, dažnai dalinamos nemokamai.


Kontaktai

Nuotolinė pagalba