1Password

Dažnai besilankantiems įvairiuose tinklapiuose ar naudojantis bankinių sistemų bei kitomis paslaugomis, tenka įsiminti ne vieną slaptažodį. Greičiausiai ne kartą yra tekę ir juos užmiršti, tuomet sekti varginančias slaptažodžio atstatymo instrukcijas.
1Password programėlė buvo sukurta būtent dėl minėtų priežasčių, palengvinti kasdienį paskyrų ir paslaugų naudojimą saugant visus reikiamus slaptažodžius vienoje vietoje. Be viso to, ji suteikia galimybę saugoti banko kortelių ir kitus ypatingai svarbius duomenis tam skirtose kategorijose.

Pasirinkus automatinio prijungimo funkciją, kaskart lankantis tinklapyje ar aplikacijoje reikalaujančioje prisijungimo duomenų, 1Password juos pateiks už jus. Prisijungimo duomenis beliks patvirtinti pačioje programėlėje sukurtu vieninteliu pagrindiniu slaptažodžiu arba aktyvuota piršto antspaudo atpažinimo funkcija. Tik pagalvokite kiek laiko sutaupysite vietoje visų kaskart vedamų slaptažodžių ar juo labiau jų atstatymo procesų.
Dėl informacijos laikymo saugumo pergyventi nereikėtų. Kūrėjai pasirūpino, kad 1Password aplikacijoje visi suvedami slaptažodžiai  ir prisijungimo duomenys būtų automatiškai koduojami AES-256 šifravimo standartu.

Aplikacijoje taip pat galima rasti laikino ar atsitiktinio slaptažodžio sukūrimo funkcijas, tačiau labiausiai žavinti pasirodė sinchronizavimo paslauga. Ji ypatingai patogi norintiems tą pačią informaciją valdyti ir kituose įrenginiuose, kaip pavyzdys namų kompiuteryje. Visa telefono aplikacijoje papildyta ar pakeista informacija bus vienodai pakoreguota ir nešiojamam ar personaliniam kompiuteryje, kuriame įdiegta 1Password programa.

Siūlome pažiūrėti žemiau pateikiamą trumpą pristatomąjį video, o aiškiai matantiems pritaikymą sau, atsisiųsti paspaudus ant nuorodos apačioje.

1Password Pro 6.7.1

2 comments

 • Ernis

  2020 15 gegužės at 15:02

  Neveikia, neleidžia užsiregistruoti

  Reply

  • povilas

   2020 17 gegužės at 19:24

   Ką konkrečiai rašo kai bandai užsiregistruoti?

   Reply

Rašyti komentarą

Tavo el. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukai pažymėti *


Apie androidai.lt

Mobilių technologijų naujienų portalas išsamiai pateikiantis svarbią informaciją apie naujausius išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius ir juos valdančios Android operacinės sistemos atnaujinimus. Čia galima rasti begalę tutorialų, kaip savo androidui perrašyti operacinę sistemą ir suteikti naujų galių, o kartais net ir naują gyvenimą. Tinklapis reguliariai papildomas ypač naudingom aplikacijom, kur net ir brangiausios jų, dažnai dalinamos nemokamai.


Kontaktai

Nuotolinė pagalbaNaujienlaiškis


Kategorijos