ClockworkMod Recovery Galaxy S2 I9100G

11

Svarbu: Prieš pradedant telefono modifikuotą atnaujinimą rekomenduojama visą svarbią informaciją išsisaugoti savo kompiuteryje. Kitu atveju, pačio telefono sd atminties kortelėje pasidaryti atsarginę, Jums svarbios informacijos kopiją naudojant Titanium Backup aplikaciją.

Privaloma turėti:
1. PC įdiegtus Samsung draiverius. Juos rasite čia.
2. Šios sistemos įdiegimui naudosime ODIN programą sukurtą Samsung. Ją atsisiųsite čia.
3. Telefone pažymėtą USB debugging punktą. Samsung telefonuose jį rasite: Settings/Developer Options/USB debugging.
4. ClockworkMod Recovery 6.07.9 sistemą. Ją rasite čia.
5. Ne mažiau kaip 80% įkrautą telefoną.

Jei viską turite, pradedam:
1. Išjungiam telefoną.
2. Perjungiam į atsisiuntimo būklę: paspaudžiam ir laikom garso nutylinimo mygtuką bei pagrindinį mygtuką, tada nuspaudžiam ir trečiajį – įjungimo mygtuką iki kol išvysime telefono atsisiuntimo modulį. Panašiai kaip čia:Galaxy-S3-Odin-Download-Mode
3. Atleidžiam visus mygtukus ir spustelnam įjungimo mygtuką patvirtindami tolimesnę seką.
4. Atsidarome ODIN programą ir pajungiame telefoną prie PC per USB laidą.
5. Jeigu viską atlikote teisingai vienas iš ID:COM programos langelių turi užsidegti geltonai arba mėlynai su pažymėtu COM jungties numeriu. Turėkite kantrybės, šis procesas gali užtrukti.
6. Spaudžiam PDA ir pasirenkam atsisiųstą ClockworkMod Recovery failą, pvz: ClockworkMod_Recovery-6.0.2.9.tar
7. ODIN programoje pažymime Auto Reboot ir F. Reset Time langelius. Viskas turėtų atrodyti taip:root-odin
8. Programoje ODIN spaudžiam Start mygtuką. Įdiegimo procesas turėtų užtrukti keletą minučių.
9. Po įdiegimo telefonas persikraus. Telefonui pilnai persikrovus atjunkite jį nuo laido.

Sveikiname, Jūs sėkmingai įdiegėte ClockworkMod Recovery sistemą į savo telefoną.

Norint užkrauti šią sistemą – išjungiam telefoną, paspaudžiam ir laikom garso nutylinimo mygtuką bei pagrindinį mygtuką, tada nuspaudžiam ir trečiajį – įjungimo mygtuką. Palaikome ~5 sekundes iki kol išvysime Recovery Mode sistemą.

Dalintis

11 komentarų

  • Sveikas Robke,

   Atnaujinom ClockworkMod Recovery sistemos versiją. Patys darėm ir su ankstesne šiam Galaxy modeliui, viskas pavyko. Pabandyk įdiegti naują versiją ir duok žinoti kaip sekėsi.

   0

   0
  • Sveikas Aivarai,

   Kokia programinės įrangos versija buvo įdiegta telefone prieš atliekant CWM įdiegimą? Neturėjo taip nutikti, kad telefonas neužkrautų programinės įrangos net ir nepasisekus CWM įdiegimo procesui. Šiuo atveju jei matai geltona trikampį, junk Samsung prie PC per USB, paleisk Kies ir sek tolimesnius nurodymus. Kies pasiūlys telefono atstatymą naujai įdiegiant programinę įrangą.

   0

   0
 1. taip gavos, kad viska padariau kaip set-upe bet po to kai restartavos samsungas man ismete geltona trikampi su sauktuku ir nieko nerodo 🙂

  0

  0
  • Kaip suprantu visi procesai praėjo sėkmingai, o po visko persikrovus telefonui ekrane buvo matomas panašus vaizdas kaip 2 punkto foto?

   0

   0
   • Man buvo ta pati beda vakar bandziau net issigandau nes visada mesdavo pav mazdaug nupiestas tel ir pc tarp ju punktyrine linija ir per vidury trikampis geltonas su sauktuku tada viska dariau is naujo ir ta faila .md5 dejau odine ne i PDA o Phone punkta paleidau ir viskas pasidare kaip seniau tada is naujo pabandziau pagal nurodymus yrasyt CWR palikau per nakty bet neydiege nieko tik tas pats kaip ir pirma karta pasidare tai nesuprantu kaip man tai ysidiegti

    0

    0
    • Labas Vidmantai,

     Per naktį palikti nebūtina, ClockworkMod įdiegimo procesas neturėtų trukti ilgiau kaip 15min, kitu atveju kažkas ne taip.
     Ką turi omeny sakydamas “viskas pasidarė kaip seniau”? Koks sisteminis pranešimas buvo rašomas? Ties kokiu konkrečiu tutorialo punktu stringi?

     0

     0
     • viskas kaip odin foto padarau paspaudziu start ir niekas nevyksta niekada kai atjungiu telefonas neveikia rodo mano mineta piesiny tada is naujo viska atlieku tik ta tar.md5 faila keliu ne y PDA o y Phone punkta odin programoje ydiegia per 5-10s ir telefonas veikia. taciau tas CWM neysidiegia daug kartu bandziau odin tris versijas parsisiunciau 3.07 3.09 1.95 per neiviena neveikia manau netinkamas tas tar.md5 failas

      0

      0
     • Dėkui už info Vidmantai. Smagu, kad pagaliau pavyko. Tai kaip suprantu, apėjai įdiegimą per CWM meniu? 🙂

      0

      0

Palikti atsakymą

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.