Top 5 klasikiniai žaidimai tavo androidui

Pacific Wings

Anksčiau šio žaidimo originalus pavadinimas buvo „1941“. Pritaikius mobilioms platformoms, žaidimas įgavo Pacific Wings pavadinimą.
Scenarijus pakankamai paprastas ir aiškus, žaidėjas atlieka piloto vaidmenį kontroliuojant karinį lėktuvą. Pagrindinė misiją – išvengti skriejančių kulkų, sunaikinti visus priešus ir pasiekti galutinį tašką. Su kiekvienu sekančių lygiu žaidimas sunkėja, atsiranda vis daugiau ir didesnių priešų lėktuvų, kuriuos tampa sunkiau numušti. Žaidimo metu rekomenduojama rinkti įvairius prizus, kurie ženkliai patobulina šaudymą ar pagreitina lėktuvo valdymą.

Pacific Wings3
Pacific Wings
Pacific Wings1
Pacific Wings2


Pacific Wings


Doom Classic

Be abejonės, tai vienas geriausiai žinomų ir vertinamų visų laikų žaidimų, kurio originalus pavadinimas „Doom II“. 1994 metais šis žaidimas buvo vienas pirmųjų 3D vaizdo šaudyklių, perteikiančių ženkliai daugiau veiksmo efektų nei kiti tuometiniai šio žanro atstovai. Pasižymintis ginklų įvairove, skirtingų priešų gausa ir žiaurumu, Doom II greitai tapo 90-tųjų laikotarpio šaudyklių ikona.
Nuo šiol juo galima mėgautis ir savo androide. Valdymas pritaikytas mobiliam įrenginiui, todėl nebereikia taikytis aukštyn ar žemyn, pakanka judėti dairantis į šonus ir spausti šūvio mygtuką reikiamu momentu. Beje, nepamirškite žvilgtelėti į veikėjo veidą apačioje, kuris puikiai atspindi sveikatos būseną.

Doom classic3
Doom classic
Doom classic1
Doom classic2


Doom Classic


Battle City

Visi kurie turėjo legendinė konsolę „Zhiliton“, turėtų puikiai žinoti koks yra smagus šis žaidimas.
Viskas ką reikia daryti, tai valdant tanką ginti pagrindinę savo būstinę, kurią simbolizuoja erelis. Plytomis pastatytos labirinto sienos gali būti prašautos, kas daro būstinę pažeidžiama. Tačiau tai tu ir savų privalumų. Sunaikinant sieną priešas neturi kuo prisidengti, todėl jį tampa lengviau susprogdinti. Didesniems tankams vieno šūvio neužteks, todėl reikėtų nepamiršti rinkti žaidimo metu atsirandančius prizus. Jie šūviams suteikia greičio ir galios. Specialūs prizai laikinai gali pagreitinti ir valdomo tanko judėjimą ar suteikti jam šarvus. Kaip įprasta, su kiekvienu sekančiu lygiu žaidimas darosi sudėtingesnis, tuo pačiu ir įdomesnis.

Tank 19901
Tank 19901
Tank 1990

 
Battle City


Dr. Pixel

Smagus ir įtraukiantis žaidimas, priverčiantis pasijusti rūpestingu daktaru. Žaidėjo pagrindinis tikslas – sunaikinti visus butelyje esančius virusus. Priklausomai nuo rūšies, jie kiek skirtingų formų, tačiau pagrindinis akcentas yra spalva atitinkanti kapsulę. Kiekvieną gaunamą kapsulę galima apversti reikiama puse, kad šioji atitiktu virusą. Sukrovus 4-ias tinkamas piliulės dalis, virusas sunaikinamas. Vienspalvės kapsulės pasitaikys rečiau, tačiau jų pagalba virusą galima sunaikinti paprasčiau ir greičiau. Pereinant į aukštesnį lygi, butelyje virusų daugės, o gaunamos kapsulės trumpiau laikysis ore. Lygis skaitomas neįveiktu tuomet, kai nespėjus sunaikinti virusų stiklinė tara perpildoma kapsulėmis.
Dr. Pixel valdymas patogus ir paprastas, todėl tinka žaisti tiek jaunam, tiek vyresniam.

Dr. Pixel3
Dr. Pixel
Dr. Pixel1
Dr. Pixel2


Dr. Pixel


Snake 97

Savo laiku, Nokia telefonų išpopuliarintas žaidimas „Gyvatėlė“. Nuo šiol juo nostalgiškai galima džiaugtis ir ant išmaniųjų telefonų ekranų. Viena smagiausių šio žaidimo detalių, tai leidžiamas pasirinkti legendinio Nokia modelio fonas. Sutikite, kad be jo ir pati gyvatelė nesižaistų taip smagiai.

Snake 97
Snake 975
Snake 972
Snake 974
Snake 971


Snake 97

Rašyti komentarą

Tavo el. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukai pažymėti *


Apie androidai.lt

Mobilių technologijų naujienų portalas išsamiai pateikiantis svarbią informaciją apie naujausius išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius ir juos valdančios Android operacinės sistemos atnaujinimus. Čia galima rasti begalę tutorialų, kaip savo androidui perrašyti operacinę sistemą ir suteikti naujų galių, o kartais net ir naują gyvenimą. Tinklapis reguliariai papildomas ypač naudingom aplikacijom, kur net ir brangiausios jų, dažnai dalinamos nemokamai.


Kontaktai

Nuotolinė pagalbaNaujienlaiškis


Kategorijos