Top 3 GIF kūrimo aplikacijos

5s GIF

Lengvai valdoma aplikacija, kuri leis greitai sukurti animaciją panaudojant telefone esančias nuotraukas ar video medžiagą. 5s GIF taip pat leidžia naršyti ir rinktis iš plačios, kas dieną vartotojų papildomos duomenų bazės „Giphy“. Lyginant su kitomis, ši aplikacija turi vieną gerai vertinamą savybę. Jį leidžia sujungti keletą GIF failų į vieną, taip sukuriant kiek ilgesnę, vientisą animaciją.
Kiekvieno vartotojo kuriamas GIF gali tapti išskirtinis ar linksmesnis panaudojant teksto prierašo galimybę ir pateikiamus stikerius. Animacijos kūrimui užbaigti belieka parinkti veiksmą atitinkantį peržiūros greitį ir išsaugotas GIF paruoštas dalintis su draugais.

5s GIF3
5s GIF2
5s GIF1
5s GIF
5s GIF4


5s GIF


GifBoom

Dar viena puikiai vertinama aplikacija, leidžianti išreikšti save judesy. Ši veikia kiek kitaip nei visos, ji kuria GIF animaciją naudojant telefono kamerą. Tai reiškią, kad kamera naudojama fiksuoti tiesioginį vaizdą ir jį iškart konvertuoti į GIF formatą. Belieka parinkti norimą atvaizdavimo greitį ir GIF paruoštas.
GifBoom siūlo rinktis iš 60 skirtingai spalvotų ir žaismingų rėmelių. Beje, po paskutinio atnaujinimo aplikacijoje atsirado galimybė savo animacijai panaudoti muzikos foną. Kol kas tuo negali pasigirti jokia kita GIF kūrimo programėlė.
Visi vartotojai kviečiami prisijungti prie galingo gifboom.com projekto, kur savo darbus leidžiama talpinti kompanijos sukurtame tinklapyje ir sulaukti kitų GIF kūrėjų atsiliepimų bei įvertinimų.

GifBoom
GifBoom3
GifBoom2
GifBoom4
GifBoom1


GifBoom


Gif Maker

Ypatingai lengva naudoti ir draugiška bet kokiam vartotojui aplikacija, turinti tik būtiniausius reikiamus nustatymus. Su Gif Maker animaciją įmanoma sukurti keliais būdais: vaizdui fiksuoti naudojant telefono kamerą arba pasirenkant jau turimas išsaugotas nuotraukas. Naudojant kamerą, tam pačiam ekrane atsiveria visi būtiniausi valdymo mygtukai. Jų pagalba galima nustatyti įrašo trukmės laikmatį, įjungti arba išjungti blykstę bei persijungti vaizdą į priekinę kamerą.
GIF animacijos sukūrimui leidžiama panaudoti nuo 10 iki 50 nuotraukų arba nuo 5 iki 25 sekundžių trukmės video įrašą.

Gif Maker4
Gif Maker5
Gif Maker1
Gif Maker
Gif Maker6


Gif Maker

Rašyti komentarą

Tavo el. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukai pažymėti *


Apie androidai.lt

Mobilių technologijų naujienų portalas išsamiai pateikiantis svarbią informaciją apie naujausius išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius ir juos valdančios Android operacinės sistemos atnaujinimus. Čia galima rasti begalę tutorialų, kaip savo androidui perrašyti operacinę sistemą ir suteikti naujų galių, o kartais net ir naują gyvenimą. Tinklapis reguliariai papildomas ypač naudingom aplikacijom, kur net ir brangiausios jų, dažnai dalinamos nemokamai.


Kontaktai

Nuotolinė pagalbaNaujienlaiškis


Kategorijos