Top 3 ekrano vaizdą įrašančios aplikacijos

Jeigu kada pamąstėte, kaip puiku būtų turėti galimybę įrašyti savo telefono ar planšetinio ekrano vaizdą, tuomet jau radote tai ko jums reikia. Šiandieną apžvelgsime 3 geriausiai vertinamas androido ekrano vaizdą įrašančias aplikacijas, iš kurių galėsite pasirinkti sau tinkamiausią.

AZ Screen Recorder

Pasižyminti ypatingai lengvu ir patogiu valdymu, AZ Screen Recorder neabejotinai tiks net ir išrankiausiems vartotojams. Kompaktiškas valdymo skydelis turi visas būtiniausias funkcijas greitam vaizdo įrašymui ir jo sustabdymui. Papildomos funkcijos atsiveria pasirenkant nustatymų ikoną. Jos leidžia vaizdą įrašyti sulėtintam rėžime (Time-lapse), pakeisti fiksuojamų kadrų skaičių (FPS) ar video rezoliuciją. Vienas labai patogus funkcionalumas – galimybė tiesiogiai ant fiksuojamo vaizdo įrašinėti savo balsą. Taip video įrašas gali būti papildomas komentarais ar aplinkos garsais. Jei to nepakanka, siūlome pasinaudoti ekrane rodomų prisilietimų įrašymo funkcija.

AZ Screen Recorder


Telecine

Paprasta ir puikiai atliekanti savo pagrindinę funkciją aplikacija. Nerasite jokių bereikalingų nustatymų, nes ekrane rodomi tik pagrindiniai valdymo mygtukai. Pradėjus įrašą jie taip pat išnyksta, kad nesimaišytų slenkant per daugiau turimų ekranų ar naudojant kitų aplikacijų funkcijas. Jeigu jų pasigedote, tiesiog palieskite tą vietą kurioje jie išnyko ir valdymo mygtukai vėl taps prieinami. Vienintelis dalykas kurio pasigedome, tai garso įrašymo funkcijos naudojant androido mikrofoną. Tikėtina, kad su sekančiais atnaujinimais šis patogumas papildys aplikacijos funkcijų sąrašą.

Telecine


REC Screen Recorder Pro

Dar viena šauni aplikacija, skirianti net iki 1h nenutrūkstamo ekrano vaizdo ir aplinkos garso įrašymo. REC Screen Recorder Pro turi galybę įvairių nustatymų, kurių parametrus galima išsaugoti ir vėliau naudoti sekantiems įrašams. Leidžiama susikurti ne vieną nustatymų profilių, kurie vėliau būtų taikomi skirtingo žanro įrašams. Vaizdo fiksavimas lengvai sustabdomas papurčius androidą arba tiesiog užrakinant mobilaus ekraną.
Dažnai užkrovus žaidimą ir pasirinkus norimą lygį, veiksmas prasideda akimirksniu ir nebelieka laiko ieškoti vaizdo įrašymo mygtuko. Laikmačio funkcija išsprendžia šią mažą problemą. Pasirinkus įrašo pradžios uždelsimą ir jo pabaigos laiką, vaizdas bus fiksuojamas be papildomo vartotojo įsikišimo.

REC Screen Recorder1
REC Screen Recorder


REC Screen Recorder Pro

Rašyti komentarą

Tavo el. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukai pažymėti *


Apie androidai.lt

Mobilių technologijų naujienų portalas išsamiai pateikiantis svarbią informaciją apie naujausius išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius ir juos valdančios Android operacinės sistemos atnaujinimus. Čia galima rasti begalę tutorialų, kaip savo androidui perrašyti operacinę sistemą ir suteikti naujų galių, o kartais net ir naują gyvenimą. Tinklapis reguliariai papildomas ypač naudingom aplikacijom, kur net ir brangiausios jų, dažnai dalinamos nemokamai.


Kontaktai

Nuotolinė pagalbaNaujienlaiškis


Kategorijos