Tinder

Aplikacija sukurta remiantis tobula idėja! Dažnai būna situacijų kai vaikinui tiesiog nedrąsu prieiti ir užkalbinti merginą nors ji su draugėmis, o galbūt viena, sėdi prie netoliese esančio staliuko. Nors retai, tačiau pasitaiko ir atvejų, kai mergina nedrįsta užkalbinti jai patinkančio vaikino. Tada vakaras taip ir praeina, dėmesį sutelkus į žavintį asmenį su krūva minčių, stabdančių tiesiog pabandyti.. Teko tai patirti, o vėliau gailėtis? Tuomet ši aplikacija kaip tik tau! Jos veikimo principas labai paprastas, per gps vietos nustatymo ryšį praskanuojama aplinka su joje esančiais išmaniaisiais telefonais, taip pat turinčiais Tinder. Asmenys pateikiami ekrane su jų profilių nuotraukomis, todėl paprasta rasti savo simpatiją ir uždėti Like. Apie gautą Like praneša Tinder ir žinoma, tokiu pačiu principu matoma kas tave paLike’ino. Sėkmės atveju, gaunamas atsakantis Like ant tavo profilio nuotraukos, nesėkmės atveju, jis tiesiog atmetamas. Jei vienas kitam patikote, galima pereiti prie atrakinamos susirašinėjimo funkcijos ir prie viso to, toliau dalintis turimomis nuotraukomis.
O kad būtų mažiau reikalų, tiesiog elkitės laisvai ir meskit visas abejonių kupinas mintis iš galvos. Drąsūs sprendimai kur kas labiau vertinami!(autoriaus past.)
Vis gi rekomenduojame išbandyti išskirtinę, daugiau nei 10mln vartotojų jungiančią aplikaciją.

Tinder3
Tinder2

Atsisiųsti

Rašyti komentarą

Tavo el. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukai pažymėti *


Apie androidai.lt

Mobilių technologijų naujienų portalas išsamiai pateikiantis svarbią informaciją apie naujausius išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius ir juos valdančios Android operacinės sistemos atnaujinimus. Čia galima rasti begalę tutorialų, kaip savo androidui perrašyti operacinę sistemą ir suteikti naujų galių, o kartais net ir naują gyvenimą. Tinklapis reguliariai papildomas ypač naudingom aplikacijom, kur net ir brangiausios jų, dažnai dalinamos nemokamai.


Kontaktai

Nuotolinė pagalbaNaujienlaiškis


Kategorijos