The Cave

Mistinis, nuotykių žanro žaidimas, priverčiantis gerai pasukti galvą bandant įveikti įvairiausias kliūtis.
Nuo pirmų žaidimo akimirkų maloniai žavi puiki vaizdo grafika, kurią papildo tiksliai veiksmą atspindintys smagūs garso efektai. Pats scenarijus gana neįprastas, nes reikės rinktis 3 iš 7 veikėjų, turinčių savo neįprastų galių ir gabumų. Su pasirinktais herojais teks leistis į kalbantį urvą, kuriame lauks daugybė iššūkių.
Rekomenduojame įdėmiai klausyti visus kalbančio urvo ir jame sutiktų gyventojų pasakojimus. Jie nėra ilgi ir turi savo prasmę, kurioje dažnai būna paslėpta užuomina, padedanti rasti reikiamą sprendimą skirtingose situacijose. Istorijos eigoje galima išgirsti ir juokingų dialogų ar pačio urvo išsireiškimų, paliekančių šypseną veide.
Tiesa, pats valdymas nėra toks tikslus ir lengvas, tačiau po kurio laiko prie jo apsiprantama.
Žaidimas tikrai smagus ir įtraukiantis, todėl rekomenduojame išmėginti savo sumanumą bandant atskleisti visą mistinio urvo istoriją.

The Cave2
The Cave3
The Cave5
The Cave6

Google Play parduotuvėj The Cave kainuoja 2.66€, mes pateikiam nemokamai. Kaip įdiegti aprašoma žemiau.

Tutorialas:
1. Į PC arba tiesiai į mobilų įrenginį atsisiunčiam žaidimo aplikaciją.
2. Priklausomai nuo įrenginio procesoriaus, atsisiunčiam žaidimo failų paketą. Įrenginio procesoriaus informacija pateikiama Nustatymai/Apie telefoną/Procesoriaus informacija
Tegra
Adreno

Mali
PowerVR
3. Atsisiųstą failų paketą išpakuojam ir patalpinam į Android/obb katalogą.
4. Paleidžiam aplikaciją ir įdiegiam žaidimą.

Rašyti komentarą

Tavo el. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukai pažymėti *


Apie androidai.lt

Mobilių technologijų naujienų portalas išsamiai pateikiantis svarbią informaciją apie naujausius išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius ir juos valdančios Android operacinės sistemos atnaujinimus. Čia galima rasti begalę tutorialų, kaip savo androidui perrašyti operacinę sistemą ir suteikti naujų galių, o kartais net ir naują gyvenimą. Tinklapis reguliariai papildomas ypač naudingom aplikacijom, kur net ir brangiausios jų, dažnai dalinamos nemokamai.


Kontaktai

Nuotolinė pagalbaNaujienlaiškis


Kategorijos