Sony Xperia Z2 Tablet CWM įdiegimas

CWM meniu įdiegimas neištrins įrenginio vidinėje atmintyje ir SD atminties kortelėje esančios informacijos, tačiau vis tiek yra rekomenduojama pasidaryti svarbios informacijos atsarginę kopiją savo PC.

Prieš pradedant:
– Planšetinis turi būti įkrautas ne mažiau kaip 60%.
– Atrakintas Bootloader failas. Kaip tą padaryti aprašomą čia.
– Planšetinio nustatymuose pažymėtas USB debugging punktas

CWM įdiegimą darom taip:
1. Išjungiam Sony Z2 planšetinį ir užkraunam į fastboot rėžimą: laikom nuspaustą garso padidinimo (+) mygtuką ir pajungiam telefoną prie PC per USB. Pajungus mygtuką atleidžiam.
2. Į PC atsisiunčiam z2 tab files.zip failą ir jį išpakuojam.
3. Nuspaudžiam ir laikom Shift mygtuką, tuomet spaudžiam pelės dešinį mygtuką ant kataloge esančios laisvos vietos ir renkamės Open command window here.
4. Juodoj cmd lentelėj rašom fastboot flash boot cwm-z2-tablet.img ir spaudžiam enter.fastboot-8
5. Po atlikto įdiegimo rašom fastboot reboot ir spaudžiam enter.
6. Sony Z2 planšetinis persikraus.
7. Norėdami įsitikinti ar įdiegimo procesas praėjo sėkmingai, galime užkrauti Sony į CWM meniu: išjungiam įrenginį, paspaudžiam įjungimo mygtuką ir kai tik pamatom užsidegusią LED informacinę lemputę, spaudinėjam garso padidinimo (+) mygtuką. Meniu turėtų atrodyti maždaug taip Sony Z2 Tablet CWM

Sveikinam sėkmingai įdiegus CWM recovery meniu į Sony Z2 planšetinį!

Rašyti komentarą

Tavo el. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukai pažymėti *


Apie androidai.lt

Mobilių technologijų naujienų portalas išsamiai pateikiantis svarbią informaciją apie naujausius išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius ir juos valdančios Android operacinės sistemos atnaujinimus. Čia galima rasti begalę tutorialų, kaip savo androidui perrašyti operacinę sistemą ir suteikti naujų galių, o kartais net ir naują gyvenimą. Tinklapis reguliariai papildomas ypač naudingom aplikacijom, kur net ir brangiausios jų, dažnai dalinamos nemokamai.


Kontaktai

Nuotolinė pagalbaNaujienlaiškis


Kategorijos